Odborné B2B služby
Jsme specialisté na firemní potřeby z pohledu
pronájmu prostor a jejich dlouhodobého využití.
Najdeme optimální řešení a ušetříme Vaše náklady.
Zkušenosti a reference
Za více než 10 let jsme zrealizovali
přes stovky projektů a našli nové zázemí
mnoha korporacím i start-upům.
Komplexní servis
Zabýváme se nejen pronájmem, Vaši firmu také přestěhujeme, připravíme prostory na míru nebo Vám zařídíme kompletní vybavení prostor.

U Libeňského mostu roste administrativní projekt Palmovka Open Park

Administrativní komplex Palmovka Open Park v pražské Libni se rozrůstá o tři další budovy. Navazuje na již realizované a obsazené projekty 1. a 2. etapy, přičemž nabídne 25 500 čtverečních metrů pronajímatelných ploch v budovách 3, 4 a O, revitalizované tovární hale strojírny Horák a Hlava, která je technickou kulturní památkou.

palmovka-open-park

Palmovka Open Park 3 nabídne sedm podlaží o celkové kancelářské ploše 9672 m2 s prosklenou lobby a recepcí. Budova je situována mezi ulicemi Voctářova, Koželužská a Libeňským mostem a bude napojena na industriální objekt POP O. Kompletní hrubá stavba POP 3 bude dokončena na podzim 2017, celý projekt pak v první polovině roku 2018. Budova 4 poskytne 11 922 m2 kancelářských ploch na sedmi podlažích a 998 m2 ploch pro komerční využití v parteru objektu. Součástí budovy je prosvětlené atrium a střešní terasa se zahradou. Přízemí objektu je součástí otevřeného parteru, který navazuje na nově vytvořený park přiléhající k Libeňskému mostu.

Okolí Palmovky profituje ze strategicky výhodné polohy, díky které se stává klíčovou lokalitou a novým centrem výstavby v Praze. Jedná se o výborně dostupnou lokalitu v dynamicky se rozvíjející oblasti Libně se skvělým dopravním spojením do centra města i napojením na Pražský okruh. Zároveň si tato lokalita dokázala zachovat příjemně klidnou atmosféru, kterou dokreslují nejen břehy Vltavy, ale také bohaté zelené plochy přiléhající ke slepým ramenům řeky.

Palmovka Open Park nabízí prostor pro kanceláře s vysokými nároky na pracovní prostředí a životní styl. Vznikne zde 25 500 m2 pronajímatelných ploch poskytujících nájemcům flexibilní a efektivně využitelné prostory s možností kombinovat otevřený prostor s klasicky uzavřenými kancelářskými jednotkami. Patřičný komfort nájemců zajistí použití materiálů vysokého standardu, stejně tak využití moderních technologii s dopadem na úsporný provoz budovy.

Nájemci budou využívat moderní technologie s dopadem na úsporný provoz budovy. K dispozici budou mít prostorné zelené terasy s wifi připojením a výhledy na Pražský hrad nebo pobytové schody a pítka. Využívat mohou také stojany na kola a šatny k převléknutí či stojany na dobití elektromobilů. Díky těmto aspektům projekt aspiruje na certifikaci BREEAM EXCELLENT, která klade důraz na trvalou udržitelnost, úspornost a šetrnost k životnímu prostředí. Samozřejmostí je dostatečný počet parkovacích míst.

Najdeme Vám vhodné prostory

Vyplňte prosím tento formulář a my se Vám ozveme s nabídkou prostor na míru.

  Vaše jméno (*)

  Váš telefon (*)

  Váš e-mail (*)

  Popište co požadujete, lokalitu, typ prostor apod.

  * povinná pole

  X
  Zadejte poptávku