Odborné B2B služby
Jsme specialisté na firemní potřeby z pohledu
pronájmu prostor a jejich dlouhodobého využití.
Najdeme optimální řešení a ušetříme Vaše náklady.
Zkušenosti a reference
Za více než 10 let jsme zrealizovali
přes stovky projektů a našli nové zázemí
mnoha korporacím i start-upům.
Komplexní servis
Zabýváme se nejen pronájmem, Vaši firmu také přestěhujeme, připravíme prostory na míru nebo Vám zařídíme kompletní vybavení prostor.

Reference

Velice ráda bych poděkovala za rychlost, profesionální přístup a pomoc při hledání nových kanceláří. Naše požadavky nebyly jednoduché, ale díky Vaší znalosti trhu a objektivnímu porovnání všech variant, se nám podařilo najít řešení, které odpovídá našim specifickým potřebám.
Lucie Melicharová, Managing Partner, learn2grow s.r.o.

Ráda bych Vám poděkovala za precizní a profesionální přístup při hledání nových prostor pro naši společnost. Vím, že naše požadavky byly poměrně individuální a čas nás velmi tlačil. Přesto se Vám podařilo najít perfektní řešení pro naši společnost jak z pohledu finančního rozpočtu, tak z pohledu lokality a požadovaných rozměrů a uspořádání nových prostor. Příště se na Vás opět rádi obrátíme.
Hana Šrámková, BenchCom, s.r.o.

Velice děkuji za skvělé služby, které jste nám poskytli v souvislosti s hledáním nových kancelářských prostor. Zvláště oceňuji neutuchající snahu nalézt nové řešení po komplikacích s první, téměř realizovanou, nabídkou. Vaše práce byla vždy velice rychlá a flexibilní a velice si vážíme toho, co jste pro naši společnost vykonali, ačkoliv to vůbec nebylo snadné. Vaše služby rádi využijeme i v budoucnu a budeme Vás doporučovat.
Zbyněk Hradil, European Finance Manager, Multi-Wing CZ

Profesionalita, spolehlivost a pružnost, tak bychom třemi slovy shrnuli dlouholetou spolupráci se společností Prague Offices Solutions s.r.o. Propracovaný web a systém filtrace nabídek nám přinesl několik úspěšně uzavřených obchodů a i nadále přináší nové potenciální klienty. Koncentrace nabídek komerčních prostor na jednom místě velmi zjednodušuje orientaci zájemce o pronájem a dokáže mu tak nabídnout přesně, to co hledá. Spolupráce s Prague Offices Solutions s.r.o. je pro nás velkým přínosem a těšíme se na další společně uzavřené obchody.
Daniel Kos, Sales Representative, FLEXI OFFICE s.r.o.

V rámci naší vzájemné úzké spolupráce se společností Prague Offices Solutions s.r.o. se nám daří úspěšně realizovat zajímavé poptávky. Na základě dlouhodobé spolupráce a znalosti nemovitostí v našem portfoliu nacházíme díky této společnosti pro naše objekty vhodné nájemce.
Zuzana Hájková, vedoucí kanceláře, Consult Group Int. spol. s r.o.

S realitní kanceláří spolupracujeme více než 9 let a naše zkušenosti jsou jen pozitivní. Základem kvalitní spolupráce je otevřená komunikace s cílem najít vždy optimální řešení pro klienta. V případě Prague Offices Solutions s.r.o. se opíráme o dobrou znalost trhu, nabízených realit a jejich možností.
Karel Pelán, Country Manager Regus Czech Republic & Slovakia

Mezi naše dlouhodobé partnery a spokojené klienty patří nejprestižnější společnosti pražského realitního trhu:
PASSERINVEST GROUP a.s., IMMOFINANZ Services Czech Republic, s.r.o., AFI EUROPE Czech Republic, s.r.o., Mint Investments, CIMEX INVEST s.r.o., Czech Property Investments a.s., White Star Real Estate s.r.o., DARAMIS MANAGEMENT s.r.o., Red Group s.r.o., S+B Gruppe AG, PPF Real Estate s.r.o., J&T REAL ESTATE CZ, a.s., Erste Group Immorent ČR s.r.o., Invesco Real Estate, S.r.o., Portland Trust s.r.o., CRESTYL real estate s.r.o., HB Reavis Group CZ, s.r.o., Karimpol international s.r.o., Penta Investments, s.r.o., Skanska Property Czech Republic, s.r.o., REICO investiční společnost České spořitelny, a.s., RIMO, s.r.o., CBRE s.r.o., AMIGAL GROUP s.r.o., Říčany Property s.r.o., Pinnacle Central & Eastern Europe, s.r.o.

Šetříme firmám peníze
Za dobu našeho působení jsme zprostředkovali pronájem kanceláří pro stovky firem. Úspěšně pomáháme firmám šetřit náklady na kanceláře, pomůžeme i Vám!

Najdeme Vám vhodné prostory

Vyplňte prosím tento formulář a my se Vám ozveme s nabídkou prostor na míru.

  Vaše jméno (*)

  Váš telefon (*)

  Váš e-mail (*)

  Popište co požadujete, lokalitu, typ prostor apod.

  * povinná pole

  X
  Zadejte poptávku