Odborné B2B služby
Jsme specialisté na firemní potřeby z pohledu
pronájmu prostor a jejich dlouhodobého využití.
Najdeme optimální řešení a ušetříme Vaše náklady.
Zkušenosti a reference
Za více než 10 let jsme zrealizovali
přes stovky projektů a našli nové zázemí
mnoha korporacím i start-upům.
Komplexní servis
Zabýváme se nejen pronájmem, Vaši firmu také přestěhujeme, připravíme prostory na míru nebo Vám zařídíme kompletní vybavení prostor.

Stěhování firem a kanceláří

Zkušenost nám říká, že kvalitní plán pro stěhování firem je základem úspěšné realizace. Motto naší společnosti je: Kreativní, Přátelští, Silní a my se každodenní prací snažíme, aby každý z nás takový byl.

Dostatečně kreativní na to, abychom zvládli veškerá specifika vašeho stěhování. Dostatečně přátelští na to, aby se vaše stěhování neslo v duchu spolupráce a nikoliv souboje a abychom byli ve všech ohledech (technicky, znalostně, fyzicky atd.) dostatečně silní na to, abychom s přehledem realizovali jakoukoliv zakázku k vaší spokojenosti.

Projektový management
Zbavíme vás starostí o řešení stěhování vaší firmy. Jsme připraveni převzít kompletní řízení projektu stěhování tak, aby stěhování co možná nejméně zasahovalo do běžného fungování vaší společnosti. Vytvoříme přesný časový harmonogram prací, logistické řešení včetně spaceplaningu s důrazem na přesun IT technologií, vytvoříme infosystém stěhování, řízení rizik a mnohé další.

Rádi převezmeme kompletní projektový management stěhování vaší firmy. Vyřešíme za vás přípravu podrobného harmonogramu prací včetně řešení bezpečného stěhování IT technologií, pasportizaci nábytku, spaceplaning, management rizik nebo například informační systém stěhování.

Sjednejte si proto bezplatnou a zcela nezávaznou schůzku s naším specialistou, který vám zodpoví veškeré vaše dotazy a připraví nabídku služeb, včetně cenové kalkulace.

Koordinace
Každé realizované stěhování má přiděleného Koordinátora zakázky, který je plně zodpovědný za hladký průběh a splnění veškerých bodů plánu stěhování. Bude s Vámi v úzkém kontaktu.

Máte zájem o nezávaznou nabídku stěhování? Napište nám

  Firma / Jméno (vyžadováno)

  Dotaz

  Email (vyžadováno)

  Telefon

  „Osobní údaje budou zpracovány za účelem sestavené vhodné nabídky na základě Vaší nezávazné poptávky v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016.“

  Najdeme Vám vhodné prostory

  Vyplňte prosím tento formulář a my se Vám ozveme s nabídkou prostor na míru.

   Vaše jméno (*)

   Váš telefon (*)

   Váš e-mail (*)

   Popište co požadujete, lokalitu, typ prostor apod.

   * povinná pole

   X
   Zadejte poptávku