Odborné B2B služby
Jsme specialisté na firemní potřeby z pohledu
pronájmu prostor a jejich dlouhodobého využití.
Najdeme optimální řešení a ušetříme Vaše náklady.
Zkušenosti a reference
Za více než 10 let jsme zrealizovali
přes stovky projektů a našli nové zázemí
mnoha korporacím i start-upům.
Komplexní servis
Zabýváme se nejen pronájmem, Vaši firmu také přestěhujeme, připravíme prostory na míru nebo Vám zařídíme kompletní vybavení prostor.

Jedinečná příležitost: pronajměte si exkluzivní kanceláře v nejvyšším patře nejvyšší budovy v Praze – City Tower

Nabízíme k pronájmu exkluzivní kancelářské prostory v nejvyšším – 27. patře nejvyšší budovy v Praze – City Tower. Tato prestižní budova, umístěná na strategickém místě v Praze na Pankráci, nabízí nejen nezapomenutelný výhled na celé město, ale i prvotřídní obchodní a administrativní prostředí. K dispozici jsou prostory s rozlohou 1 400 m2 s terasou 160 m2, které poskytují unikátní styl pro relaxaci a pracovní setkání.

Poprvé v historii přicházejí na trh unikátní nejvýše položené kancelářské prostory v Praze nabízející:

 • Dechberoucí výhledy na panorama Prahy
 • Luxusní a maximálně reprezentativní zázemí
 • Jedinečná terasa pro vaše výhradní využití
 • Soukromý výtah pro nejvyšší vedení a VIP hosty

City Tower je symbolem moderní architektury a luxusu, jehož design je zaměřen na maximální pohodlí a efektivitu. Vybavení zahrnuje soukromý výtah pro nejvyšší vedení, VIP hosty a široké možnosti parkování pro návštěvníky. Prostory mohou být přizpůsobeny potřebám nájemce, což zahrnuje možnost využití high-end fitoutu podle individuálních specifikací.

Lokalita City Tower nabízí vynikající dopravní dostupnost, s autobusovými, tramvajovými a metrovými zastávkami v bezprostřední blízkosti a snadným přístupem k hlavním dopravním tepnám. V blízkém okolí se nachází i řada služeb včetně restaurací, kaváren a obchodů, které doplňují všestrannost této lokality.

Rádi vás s tímto exkluzivním kancelářským prostorem seznámíme. Pro další informace nebo domluvení prohlídky nás neváhejte kontaktovat. Nabízíme bezplatné poradenství a přehled alternativních nabídek v okolí. Těšíme se na vaši návštěvu v jednom z nejikoničtějších a nejexkluzivnějších kancelářských prostor v Praze.

Najdeme Vám vhodné prostory

Vyplňte prosím tento formulář a my se Vám ozveme s nabídkou prostor na míru.

  Vaše jméno (*)

  Váš telefon (*)

  Váš e-mail (*)

  Popište co požadujete, lokalitu, typ prostor apod.

  * povinná pole

  X
  Zadejte poptávku