Odborné B2B služby
Jsme specialisté na firemní potřeby z pohledu
pronájmu prostor a jejich dlouhodobého využití.
Najdeme optimální řešení a ušetříme Vaše náklady.
Zkušenosti a reference
Za více než 10 let jsme zrealizovali
přes stovky projektů a našli nové zázemí
mnoha korporacím i start-upům.
Komplexní servis
Zabýváme se nejen pronájmem, Vaši firmu také přestěhujeme, připravíme prostory na míru nebo Vám zařídíme kompletní vybavení prostor.

Služby pro firmy

Hledáte nové kancelářské prostory v Praze? Potřebujete pomoci s přestěhováním firmy nebo s výběrem nových kancelářských prostor? Naše realitní společnost nabízí komplexní řešení pro vaše potřeby.

Pronájem kanceláří v Praze – nabízíme kvalifikovanou strategickou konzultaci a průzkum trhu, abychom vám pomohli najít vhodné kancelářské nebo obchodní prostory v Praze. Zajistíme individuální nabídky od vícero pronajímatelů a pomůžeme vám vyjednat nejlepší podmínky pro vaši firmu. Poskytneme vám cenné rady při uzavírání nájemní smlouvy a pomůžeme s výběrem dodavatele při výstavbě nebo úpravě prostor na míru. Můžeme vám také pomoci s výhodnými možnostmi financování vašeho projektu.

Stěhování kanceláří – nabízíme profesionální stěhovací služby s moderním vozovým parkem, které spolehlivě vyřeší každý problém s přemístěním nákladu v Praze i celé Evropě.

Finanční služby – poskytujeme pojištění pro firmy, pojištění zaměstnanců, pojištění odpovědnosti a pojištění majetku a vybavení.

Kancelářský nábytek – nabízíme lifestylový koncept s unikátní nabídkou kancelářského vybavení, který se skládá z pěti kolekcí kancelářského nábytku. Naši skvělí designéři mají pro vás brilantní nápady a neutuchající entusiasmus, abyste mohli mít kancelářské prostory, které odrážejí váš styl a potřeby.

Najdeme Vám vhodné prostory

Vyplňte prosím tento formulář a my se Vám ozveme s nabídkou prostor na míru.

  Vaše jméno (*)

  Váš telefon (*)

  Váš e-mail (*)

  Popište co požadujete, lokalitu, typ prostor apod.

  * povinná pole

  X
  Zadejte poptávku