Odborné B2B služby
Jsme specialisté na firemní potřeby z pohledu
pronájmu prostor a jejich dlouhodobého využití.
Najdeme optimální řešení a ušetříme Vaše náklady.
Zkušenosti a reference
Za více než 10 let jsme zrealizovali
přes stovky projektů a našli nové zázemí
mnoha korporacím i start-upům.
Komplexní servis
Zabýváme se nejen pronájmem, Vaši firmu také přestěhujeme, připravíme prostory na míru nebo Vám zařídíme kompletní vybavení prostor.

Finanční služby

INSIA je největší síť specialistů na pojištění firem i občanů ve střední Evropě. Více než 22 let se staráme o pojištění a finance našich klientů. Odborníci na pojištění a hypotéky pomáhají najít to správné řešení, zajišťují změny a řeší pojistné události.

insia

Pojištění firem a podnikatelů je hlavní součástí služeb specialistů v síti INSIA.
Spolupracujeme nejen se všemi domácími, ale i se zahraničními pojišťovnami a proto i pro vaši firmu dokážeme zajistit optimální pojištění aut, majetku, výpadku provozu, odpovědnosti za škodu, pohledávek a mnoha dalších speciálních druhů pojištění.

Rozsáhlá síť poboček a stovky zkušených pojišťovacích makléřů jsou zárukou, že umíme najít nejlepší cenu při dodržení kvality pojištění. Po uzavření pojištění přebíráme trvalou péči o jeho udržování a podílíme se i na řešení pojistných událostí.

Pojištění aut
I pro vaše auta proto dokážeme najít dobré pojištění za nejnižší cenu na pojistném trhu, protože jsme významným partnerem pro všechny pojišťovny. A postaráme se také o veškerou administrativu, zelené karty a likvidaci pojistných událostí.

Pojištění majetku
Základem pojištění každé firmy je pojištění firemního majetku. Ochrana firemních aktiv patří dokonce mezi povinnosti každého manažera, který vykonává svoji funkci „s péčí řádného hospodáře“. Zkušení pojišťovací makléři v INSIA nastaví pojištění vaší firmy tak, aby spolehlivě zajistilo náhradu finančních ztrát v případě poškození nebo zničení majetku firmy.

Pojištění příjmů
Na pojištění firemního majetku, které chrání aktiva firmy, nedílně navazuje pojištění příjmů, které nahradí vaší firmě ztráty spojené s výpadkem výroby či služeb.

Pojištění provozních ztrát spojených s omezením či přerušením provozu je z 3 základních druhů firemního pojištění, tím nejvíce podceňovaným v Česku. Přestože v případě větší škody obvykle rozhoduje o přežití firmy, má jej uzavřeno pouze 11% firem.

Zařaďte svoji firmu mezi ty prozíravé a poraďte se s pojišťovacími makléři v INSIA o možnostech pojištění příjmů pro vaše podnikání. Budete překvapeni možnostmi ochrany i příznivou cenou tohoto pojištění.

Pojištění odpovědnosti
Každá firma ze zákona odpovídá za škodu, kterou způsobí svému okolí při provozní činnosti. Z takové odpovědnosti mohou i vaší firmě vzniknout velmi vysoké náklady na úhradu vzniklých škod. I proto je pojištění odpovědnosti za škodu vedle pojištění majetku a příjmů třetím základním druhem pojištění každé firmy.

Finanční pojištění
Hospodaření firem ohrožuje celá řada nepříjemných situací, jejichž důsledkem není přímá hmotná škoda, ale určitá finanční ztráta, případně nutnost vynaložit mimořádné a neplánované finanční náklady. V průběhu doby pro mnoho takových rizik vytvořily pojišťovny specializované produkty, které se obvykle souhrnně nazývají „pojištění finančních rizik“.

Pojištění zaměstnanců
Různé druhy pojištění lze s výhodou využít jako benefity pro zaměstnance vaší firmy. Státem podporované jsou zejména pojištění spořícího charakteru – životní pojištění s příspěvkem zaměstnavatele a penzijní připojištění se státním příspěvkem. U obou se příspěvek firmy považuje za její daňový náklad a u zaměstnance navíc nepodléhá zdanění.

Skupinová pojištění rizikového typu lze zase pro zaměstnance sjednat s velkou slevou díky úspoře administrativy pojišťovny proti individuálně uzavíranému pojištění.

Máte zájem o nezávazné kontaktování pojišťovacím makléřem? Napište nám

  Firma / Jméno (vyžadováno)

  Dotaz

  Email (vyžadováno)

  Telefon

  „Osobní údaje budou zpracovány za účelem sestavené vhodné nabídky na základě Vaší nezávazné poptávky v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016.“

  Najdeme Vám vhodné prostory

  Vyplňte prosím tento formulář a my se Vám ozveme s nabídkou prostor na míru.

   Vaše jméno (*)

   Váš telefon (*)

   Váš e-mail (*)

   Popište co požadujete, lokalitu, typ prostor apod.

   * povinná pole

   X
   Zadejte poptávku