Odborné B2B služby
Jsme specialisté na firemní potřeby z pohledu
pronájmu prostor a jejich dlouhodobého využití.
Najdeme optimální řešení a ušetříme Vaše náklady.
Zkušenosti a reference
Za více než 10 let jsme zrealizovali
přes stovky projektů a našli nové zázemí
mnoha korporacím i start-upům.
Komplexní servis
Zabýváme se nejen pronájmem, Vaši firmu také přestěhujeme, připravíme prostory na míru nebo Vám zařídíme kompletní vybavení prostor.

Secesní perla Vodičkova 33 otevírá dveře moderním kancelářím

V srdci Prahy, na pulsující Vodičkově ulici, stojí budova, která představuje dokonalé propojení historie a současnosti. Secesní budova Vodičkova 33, známá také jako Vítkův dům, prošla nedávno kompletní rekonstrukcí a nyní nabízí reprezentativní kancelářské prostory, které jsou připravené splnit požadavky i těch nejnáročnějších podnikatelů a firem.

Tento architektonický skvost, postavený ve stylu secese, kombinuje své historické charisma s nejmodernějším technologickým zázemím. Rekonstrukce přinesla budově nový život a proměnila ji v jedinečné místo pro podnikání na jedné z nejvýznamnějších a nejlukrativnějších adres v Praze.

K dispozici jsou kancelářské prostory různých velikostí a dispozic, což umožňuje flexibilní využití jak pro velké korporace, tak pro menší firmy nebo start-upy. Všechna podlaží jsou vybavena moderními kancelářemi, které lze dělit nebo vytvářet otevřené pracovní prostory podle individuálních potřeb nájemců. Každá jednotka disponuje sociálním zázemím včetně WC, kuchyňky a serverovny.

Historická část budovy (2. až 6. patro) respektuje původní nosnou konstrukci, přičemž nabízí možnost odstranění nenosných příček pro vytvoření prostorných a inspirujících kanceláří s novou dimenzí prostoru.

Budova Vodičkova 33 představuje nejen kancelářské prostory, ale také širokou škálu prémiových komerčních ploch. Díky vysokému standardu dokončení a velkorysým prostorům může být tato budova ideálním řešením pro notářské a advokátní kanceláře nebo jakoukoli firmu hledající prestižní adresu v centru Prahy.

Nájemci a návštěvníci budou ocenit také špičkové vybavení, které zahrnuje restauraci a kavárnu přímo v objektu, nonstop recepci a ostrahu s kamerovým systémem, kartový a čipový přístup do prostor, repliky původních dřevěných špaletových oken s dvojitým zasklením a samostatně řízené vytápění a ohřev teplé vody na každém patře. K dispozici je také moderní serverovna s klimatizací a rozvod datové kabeláže po celém patře.

Vodičkova 33 otevírá novou kapitolu ve své bohaté historii, nabízí prostor, kde se tradiční elegancie snoubí s moderním komfortem a technologií, a stává se tak ideálním místem pro vaše podnikání v dynamickém centru Prahy.

Najdeme Vám vhodné prostory

Vyplňte prosím tento formulář a my se Vám ozveme s nabídkou prostor na míru.

  Vaše jméno (*)

  Váš telefon (*)

  Váš e-mail (*)

  Popište co požadujete, lokalitu, typ prostor apod.

  * povinná pole

  X
  Zadejte poptávku