Odborné B2B služby
Jsme specialisté na firemní potřeby z pohledu
pronájmu prostor a jejich dlouhodobého využití.
Najdeme optimální řešení a ušetříme Vaše náklady.
Zkušenosti a reference
Za více než 10 let jsme zrealizovali
přes stovky projektů a našli nové zázemí
mnoha korporacím i start-upům.
Komplexní servis
Zabýváme se nejen pronájmem, Vaši firmu také přestěhujeme, připravíme prostory na míru nebo Vám zařídíme kompletní vybavení prostor.

Praha 10

Pronájem kanceláří Praha 10. Hledáte kancelář na Praze 10 k pronájmu? Nabízíme kancelářské prostory, zařízené a virtuální kanceláře, obchodní prostory, nebytové prostory a administrativní budovy k pronájmu na Praze 10. Široká nabídka, žádné provize.

Klimacentrum, Praha 10 Malešice, Počernická 96
Od m2
20
Do m2
150

Klimacentrum, Praha 10 Malešice, Počernická 96

Nájem od
7
EUR/m2

Administrativní areál Klimacentrum v Malešicích na Praze 10 nabízí skvělou kombinaci moderních kanceláří a skladových prostor s upravenou parkovou plochou. Komplex se skládá ze šesti budov s celkovou plochou dvou hektarů. Významným nájemcem je zde supermarket Billa, což dokazuje výbornou polohu objektu. Hrubá pronajímatelná plocha činí 16 500 m2 a kancelářské prostory jsou po rekonstrukci

Vinice, Praha 10 Strašnice, Vinohradská 167
Od m2
240
Do m2
4 200

Vinice, Praha 10 Strašnice, Vinohradská 167

Nájem od
13
EUR/m2

Administrativní budova Vinice představuje moderní obchodně-administrativní objekt s vysokým technickým a kvalitativním standardem. Díky svému inovativnímu návrhu je možné kancelářské prostory plně přizpůsobit potřebám každého nájemce, ať už se jedná o otevřený prostor nebo oddělené samostatné kanceláře. To umožňuje plně respektovat firemní kulturu a styl práce nájemců. V budově je dostatek nadstandardně dimenzovaných parkovacích míst

Garden Eleven, Praha 10 Kubánské náměstí 11
Od m2
70
Do m2
600

Garden Eleven, Praha 10 Kubánské náměstí 11

Nájem od
13
EUR/m2

Garden Eleven je moderní administrativní budova nacházející se na Kubánském náměstí v Praze 10. Budova disponuje centrální recepcí se vstupem pomocí čipových karet a nabízí pronájem kanceláří o velikosti od 14 m2 do 3000 m2. V budově jsou k dispozici výtahy, internet, strukturovaná kabeláž, klimatizace, archiv a skladovací prostory v přízemí a parkování pro návštěvníky.

Najdeme Vám vhodné prostory

Vyplňte prosím tento formulář a my se Vám ozveme s nabídkou prostor na míru.

  Vaše jméno (*)

  Váš telefon (*)

  Váš e-mail (*)

  Popište co požadujete, lokalitu, typ prostor apod.

  * povinná pole

  X
  Zadejte poptávku