Odborné B2B služby
Jsme specialisté na firemní potřeby z pohledu
pronájmu prostor a jejich dlouhodobého využití.
Najdeme optimální řešení a ušetříme Vaše náklady.
Zkušenosti a reference
Za více než 10 let jsme zrealizovali
přes stovky projektů a našli nové zázemí
mnoha korporacím i start-upům.
Komplexní servis
Zabýváme se nejen pronájmem, Vaši firmu také přestěhujeme, připravíme prostory na míru nebo Vám zařídíme kompletní vybavení prostor.

Pronájem vs Podnájem u kancelářských prostor

Pronájem a podnájem jsou dva základní způsoby, jak získat kancelářský prostor. Tyto dva pojmy se však liší a mají různé výhody a nevýhody. Proto je důležité porozumět rozdílu mezi pronájmem a podnájmem před tím, než se rozhodnete pro jednu z těchto možností.

Pronájem kanceláře znamená, že pronajímatel (majitel kancelářské budovy) pronajímá kancelářský prostor přímo nájemci (firmy nebo osoby). Nájemce si většinou uzavírá nájemní smlouvu s pronajímatelem na určitou dobu. Pronájem kancelářského prostoru je výhodný pro firmy, které hledají stálé a dlouhodobé řešení, protože nabízí větší jistotu a stabilitu.

Na druhé straně, podnájem kanceláře znamená, že nájemce si pronajímá kancelářský prostor od jiné firmy, která už má pronajatou celou kancelářskou budovu nebo její část. V tomto případě nájemce uzavírá smlouvu s podnajímatelem, nikoli s majitelem budovy. Podnájem kanceláře je výhodný pro firmy, které hledají krátkodobé nebo flexibilní řešení, protože často nevyžaduje dlouhodobé závazky.

Pronájem a podnájem mají své výhody a nevýhody. Pronájem kancelářského prostoru nabízí větší stabilitu a jistotu, ale může být nákladnější a vyžaduje větší závazek. Podnájem kancelářského prostoru může být cenově dostupnější a flexibilnější, ale může být také méně stabilní a méně přizpůsobivý.

Při rozhodování o pronájmu nebo podnájmu kancelářského prostoru je důležité zvážit potřeby firmy a její dlouhodobé plány. Je také důležité zkontrolovat podmínky nájemní smlouvy a zvážit všechny náklady spojené s pronájmem nebo podnájmem.

Najdeme Vám vhodné prostory

Vyplňte prosím tento formulář a my se Vám ozveme s nabídkou prostor na míru.

  Vaše jméno (*)

  Váš telefon (*)

  Váš e-mail (*)

  Popište co požadujete, lokalitu, typ prostor apod.

  * povinná pole

  X
  Zadejte poptávku