Odborné B2B služby
Jsme specialisté na firemní potřeby z pohledu
pronájmu prostor a jejich dlouhodobého využití.
Najdeme optimální řešení a ušetříme Vaše náklady.
Zkušenosti a reference
Za více než 10 let jsme zrealizovali
přes stovky projektů a našli nové zázemí
mnoha korporacím i start-upům.
Komplexní servis
Zabýváme se nejen pronájmem, Vaši firmu také přestěhujeme, připravíme prostory na míru nebo Vám zařídíme kompletní vybavení prostor.

Komerční objekt Na Příkopě 9-11 v Praze mění majitele

Jedna z architektonicky nejvýraznějších budov v ulici Na Příkopě v Praze 1 mění majitele. Budovy Na Příkopě 9-11 pro své privátní investory ji získala skupina Mint Investments. Ta v transakci vystupovala jako investiční poradce a asset manažer s podporou technických konzultantů Sentient. Na část akvizice poskytla dluhové financování Česká spořitelna. Mint Investments nyní připravuje zásadní investici do technického zařízení budovy, jímž ji povznese na novou úroveň.

naprikope911_gallery_01

Budova Na Příkopě 393/11 a 392/9 vznikla přestavbou dvou domů z let 1893 a 1865. Ty nejprve sloužily jako módní salon, od 50. let 20. století byly první pražskou adresou pro exkluzivní dovozové potraviny. Po rekonstrukci navržené studiem Šafer Hájek architekti v roce 1997 nyní nabízí kontrast mezi architekturou 19. století a moderním designem, jehož součástí je velkolepé atrium se šesti galeriemi, prosklenými výtahy a historickým schodištěm. V současné době budova disponuje 3000 m2 prvotřídních maloobchodních a kancelářských prostor na osmi nadzemních a ve dvou podzemních podlažích. Její významnou část zaujímá třípatrová maloobchodní jednotka Deichmann, doplněná o moderní kancelářské prostory.

„Ulice Na Příkopě patří v celoevropském měřítku k nejprestižnějším a nejatraktivnějším nákupním třídám. Tomu by měl odpovídat i standard a vybavení zdejších budov. Renovací technického zařízení budovu povzneseme na nejvyšší tržní úroveň,“ říká partner skupiny Mint Investments Radim Bajgar. Mint Investments působí na trhu od roku 2002 a celková hodnota spravovaných nemovitostí přesahuje 600 milionů eur.

Najdeme Vám vhodné prostory

Vyplňte prosím tento formulář a my se Vám ozveme s nabídkou prostor na míru.

  Vaše jméno (*)

  Váš telefon (*)

  Váš e-mail (*)

  Popište co požadujete, lokalitu, typ prostor apod.

  * povinná pole

  X
  Zadejte poptávku