Odborné B2B služby
Jsme specialisté na firemní potřeby z pohledu
pronájmu prostor a jejich dlouhodobého využití.
Najdeme optimální řešení a ušetříme Vaše náklady.
Zkušenosti a reference
Za více než 10 let jsme zrealizovali
přes stovky projektů a našli nové zázemí
mnoha korporacím i start-upům.
Komplexní servis
Zabýváme se nejen pronájmem, Vaši firmu také přestěhujeme, připravíme prostory na míru nebo Vám zařídíme kompletní vybavení prostor.

Kancelářská budova Visionary získala jako první ve střední Evropě prestižní certifikaci WELL Core & Shell

Skanska oznamuje, že získala pro kancelářský projekt Visionary certifikaci WELL Core & Shell na úrovni Gold. Toto prestižní ocenění jí udělil International WELL Building Institute TM (IWBI TM ) podle svého hodnocení WELL Building Standard TM (WELL). Jedná se o nejvyšší stavební standard, který se zaměřuje na zvýšení zdraví a kvality života lidí tím, v jakých budovách žijí, pracují a hrají si. Visionary, špičkový kancelářský projekt v Praze-Holešovicích, je první budovou s WELL TM certifikací v České republice a ve střední Evropě a 24. budovou s touto certifikací na světě. Visionary je zároveň nejekologičtější kancelářskou budovou v regionu střední Evropy, která vloni krátce po svém dokončení získala certifikaci LEED Platinum s 95 body.

Visionary1

WELL certifikace vznikla v uplynulých sedmi letech na základě výzkumu a vývoje předních lékařů, vědců a realitních odborníků. Je založena na sledování konkrétních výsledků a spojuje nejlepší postupy v designu a stavění budov s vědeckým výzkumem založeným na důkazech. Visionary získala ocenění Gold za své výsledky v sedmi následujících kategoriích vzduch, voda, světlo, výživa, fitness, pohodlí, mysl a za inovace.

“Visionary ukázala budoucí vývoj v několika směrech. Projektem jsme zavedli novou lokalitu, která se úspěšně etabluje na pražském trhu s administrativními prostory. Budova získala vysoký počet bodů (95) v certifikaci LEED Platinum Core & Shell a díky tomu se stala nejzelenější budovou v České republice a ve střední Evropě. A navíc se Visionary stala také první budovou, která získala hodnocení WELL TM v našem regionu,” uvádí Alexandra Tomášková, ředitelka Skanska Property Czech Republic.

„Jsme hrdí, že spolupráce ve skupině Skanska na certifikaci WELL potvrzuje, že udržitelnost a zdraví je pro nás prioritou. Při výstavbě jsme se soustředili na výběr materiálů, které splňují přísné požadavky na zdravotní nezávadnost. Budoucnost šetrné výstavby spočívá v úzké spolupráci všech stran zapojených do návrhu i samotné realizace projektu. To se nám podařilo a víme, že naše znalosti a zkušenosti využijeme i na dalších stavebních projektech,“ říká Michal Jurka, prezident Skanska Česká a Slovenská republika.

„Jako první projekt s certifikací WELL TM v České republice Visionary od Skanska ukazuje všem zaměstnancům a návštěvníkům, že pracují v prostorách, které podporují jejich zdraví a spokojenost,“ říká Rick Fedrizzi, ředitel a předseda IWBI TM , a dodává: „blahopřejeme celému týmu za jejich výjimečný výkon při výstavbě budovy, která zohledňuje její uživatele v každém momentě příprav a realizace. Jsme rádi, že pomáháte WELL TM filozofii v Evropě rozšiřovat.“

Visionary je špičková kancelářská budova v Praze 7 Holešovicích. Nabízí 22 500 m 2 kancelářských prostor třídy A, které jsou 100% pronajaty prestižním nájemcům. V budově je také největší coworkingové centrum v Praze Business Link. V maloobchodních prostorech jsou lékařské ordinace, lékárna, obchod se zdravou výživou a také restaurace Vision Café. Vše je k dispozici jak nájemcům, tak obyvatelům Prahy 7.

WELL TM se zakládá na výzkumu založeném na důkazech a věnuje se spojení mezi budovami, kde trávíme přibližně 90 procent našeho času, a naším zdravím a životní pohodou. Visionary, která získala certifikaci WELL TM Core & Shell, splnila veškeré požadavky, které ji v náročném testování a závěrečném hodnocení uložila Green Business Certification Inc. (GBCI), certifikační orgán pro WELL TM.

Najdeme Vám vhodné prostory

Vyplňte prosím tento formulář a my se Vám ozveme s nabídkou prostor na míru.

  Vaše jméno (*)

  Váš telefon (*)

  Váš e-mail (*)

  Popište co požadujete, lokalitu, typ prostor apod.

  * povinná pole

  X
  Zadejte poptávku