Odborné B2B služby
Jsme specialisté na firemní potřeby z pohledu
pronájmu prostor a jejich dlouhodobého využití.
Najdeme optimální řešení a ušetříme Vaše náklady.
Zkušenosti a reference
Za více než 10 let jsme zrealizovali
přes stovky projektů a našli nové zázemí
mnoha korporacím i start-upům.
Komplexní servis
Zabýváme se nejen pronájmem, Vaši firmu také přestěhujeme, připravíme prostory na míru nebo Vám zařídíme kompletní vybavení prostor.

Karlín se rozrůstá o novou kancelářskou budovu Red Court

Architektonický koncept inspirovaný průmyslovým původem lokality nazvaný Red Court představuje další administrativní budovu na atraktivním pozemku v blízkosti metra Invalidovna. Kompaktní velikost budovy může být zajímavou příležitostí pro jednu firmu hledající nové sídlo, stejně tak je možné si kancelářské prostory pronajímat po jednotlivých patrech až čtvrtpatrech.

Stavba začala v srpnu 2021, dispozice a technický standard lze stále uzpůsobit potřebám konkrétního nájemce. Čím dříve nájemce zahájí jednání o případných technických požadavcích, tím více zásahů na přání je možné realizovat – například zesílit nosné podlahy v některých částech budovy, rozšířit skladové kapacity, zvětšit výtahy, posílit kapacity technologií či doplnit separátní okruhy vzduchotechniky. Zajistit lze také přímý výtah jedoucí z podzemí do horních pater bez přestupu v oblasti recepce. Takové řešení může sloužit vedení společnosti, VIP klientům nebo vybraným zaměstnancům.

Ekologická certifikace LEED GOLD

Projekt obdržel pre-certifikát na úrovni LEED GOLD (Leadership in Energy and Environmental Design). Tento certifikát je zárukou, že projekt bude dosahovat nejvyšších kancelářských standardů v klíčových oblastech zdraví lidí a životního prostředí.

Najdeme Vám vhodné prostory

Vyplňte prosím tento formulář a my se Vám ozveme s nabídkou prostor na míru.

  Vaše jméno (*)

  Váš telefon (*)

  Váš e-mail (*)

  Popište co požadujete, lokalitu, typ prostor apod.

  * povinná pole

  X
  Zadejte poptávku