Odborné B2B služby
Jsme specialisté na firemní potřeby z pohledu
pronájmu prostor a jejich dlouhodobého využití.
Najdeme optimální řešení a ušetříme Vaše náklady.
Zkušenosti a reference
Za více než 10 let jsme zrealizovali
přes stovky projektů a našli nové zázemí
mnoha korporacím i start-upům.
Komplexní servis
Zabýváme se nejen pronájmem, Vaši firmu také přestěhujeme, připravíme prostory na míru nebo Vám zařídíme kompletní vybavení prostor.

Zařízené kanceláře pro vaše flexibilní podnikání

Flexibilita a podnikání. V posledních dnech a týdnech velmi aktuální téma. Schopnost pružně reagovat na měnící se situaci se nyní stává důležitou součástí firemních strategií. Mít kvalitní zázemí je přitom pro každou firmu i při zachování vysoké flexibility důležité. Uvažovali jste už o možnosti pronájmu flexibilních kanceláří?

myhive-flexi-offices11 Rychlé řešení pro váš tým

Nezáleží na tom, jak veliké jsou vaše pracovní týmy. Naše soukromé kanceláře nabízejí komfortní zázemí pro 2 až 5 osob. Máte raději komornější prostředí? Nebo naopak dáváte přednost každodennímu týmovému brainstormingu ve více lidech? Máme řešení pro všechny vaše potřeby. Pronajmete si jen tolik kanceláří, kolik jich ke svému podnikání právě teď potřebujete.

Zařízené kanceláře ke krátkodobému i dlouhodobému pronájmu jsou připravené k okamžitému nastěhování. Vybíráte z více než 25 center v celé Praze. Včetně kanceláří na těch nejprestižnějších adresách. Momentálně máme v nabídce více než 1000 volných míst pro vás a vaše týmy. Výběr je opravdu bohatý.

Maximální časová i personální flexibilita

Pronajmou si kancelář můžete i na pouhý jeden měsíc. Mezi jednotlivými měsíci lze navíc libovolně navyšovat nebo snižovat počty pracovníků. Můžete tak flexibilně přesouvat své týmy plně v souladu s potřebami firmy. Své podnikání nepřizpůsobujete možnostem. Možnosti se přizpůsobují vám. Je to inovativní a chytré řešení.

rustonka-business-centrum4

Výhody flexibilní kanceláře

Kromě již zmíněných výhod získáváte plnohodnotné podnikatelské zázemí s veškerým komfortem. Každé naše centrum disponuje recepcí s evidencí osob, které vstupují do budovy. V ceně nájmu jsou zahrnuty kompletní poštovní a kurýrní služby. Samozřejmostí je zajištění úklidových služeb ve všech kancelářích i společných prostorech.

Místnosti jsou plně zařízeny nábytkem, připraveny k okamžitému nastěhování. Všechny kanceláře jsou vybaveny otevíratelnými okny. Po celou dobu pronájmu máte umožněn neomezený přístup v režimu 24/7. Součástí smlouvy může být i pronájem parkovacích míst. Pokud nepotřebujete fyzické sídlo, je možno zřídit jen virtuální sídlo společnosti.

Dynamická doba si žádá dynamická řešení. Naše kanceláře plně odpovídají novému trendu.

Karanténní opatření

Na základě stávajících karanténních opatření nabízíme kromě běžných prohlídek také videoprohlídky kanceláří a budov v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger nebo Skype.

Najdeme Vám vhodné prostory

Vyplňte prosím tento formulář a my se Vám ozveme s nabídkou prostor na míru.

  Vaše jméno (*)

  Váš telefon (*)

  Váš e-mail (*)

  Popište co požadujete, lokalitu, typ prostor apod.

  * povinná pole

  X
  Zadejte poptávku