Odborné B2B služby
Jsme specialisté na firemní potřeby z pohledu
pronájmu prostor a jejich dlouhodobého využití.
Najdeme optimální řešení a ušetříme Vaše náklady.
Zkušenosti a reference
Za více než 10 let jsme zrealizovali
přes stovky projektů a našli nové zázemí
mnoha korporacím i start-upům.
Komplexní servis
Zabýváme se nejen pronájmem, Vaši firmu také přestěhujeme, připravíme prostory na míru nebo Vám zařídíme kompletní vybavení prostor.

Nová budova SmíchOff na Praze 5 Anděl nabízí přes 3000 m2 coworkingových kanceláří

Nová kancelářská budova SmíchOff v Praze na Andělu se začíná plnit nájemci. Provozovatel flexibilních prostor IWG nabízí ve třech podlažích na ploše 3300 čtverečních metrů zázemí od privátních kanceláří pro firmy po garantovaná místa v rámci coworkingové části pro freelancery nebo menší týmy. Celkem se ve třetích pražských Spaces nachází na 500 pracovních míst.

smichoff1

Uživatelé naleznou jednomístné i rozsáhlé kanceláře, konferenční místnosti, společnou zónu, kavárnu, tichou místnost nebo zázemí pro eventy. Specifikem je zahradní vnitroblok nabízející „outdoor” kancelář od jara do podzimu. „Zkraje naší expanze v ČR jsme si vytipovali čtyři pro Prahu stěžejní lokality, mezi nimiž Anděl nemohl chybět. Celá oblast je vyhledávaná mladými, vzdělanými rezidenty, za nimiž rády míří progresivní společnosti,” říká Karel Pelán, jenž řídí rozvoj Spaces v ČR a na Slovensku.

Vzhledem k tomu, že na pražském trhu kancelářských prostor převládá poptávka nad nabídkou a vhodné větší prostory se hledají delší dobu, řeší řada firem otázku expanze zatímním pronájmem coworkingu. „Pracovníkům několika klientů se na Národní třídě i v Karlíně zalíbilo natolik, že se přestěhovali natrvalo. Inovativně řízené firmy nemají problém mít zázemí v několika budovách v Praze, podle projektů i složení týmů,” přibližuje Karel Pelán.

Ve smíchovských Spaces bude možné potkat i první zástupce zahraničních společností, které na českém trhu dosud neoperují. Dle dosavadních poptávek jde velmi často o vyšší management a HR konzultanty, kteří v Česku budou filiálky teprve budovat. Rezervace uzavírají obchodníci nebo poradci, kteří mají domovské kanceláře v jiném městě světa, značka působí v již více než 120 státech.

„Platí to ale také pro naše klienty z Česka. Díky členství mohou kdykoli využít Spaces v zahraničí. A nejen tento koncept, ale rovněž prostory s designem a filosofií dalších značek naší společnosti, jako jsou Regus, Signature, HQ nebo No18,” dodává Pelán. Zatím poslední kanceláře plánují otevřít v areálu Park View na Pankráci.

Najdeme Vám vhodné prostory

Vyplňte prosím tento formulář a my se Vám ozveme s nabídkou prostor na míru.

  Vaše jméno (*)

  Váš telefon (*)

  Váš e-mail (*)

  Popište co požadujete, lokalitu, typ prostor apod.

  * povinná pole

  X
  Zadejte poptávku