Odborné B2B služby
Jsme specialisté na firemní potřeby z pohledu
pronájmu prostor a jejich dlouhodobého využití.
Najdeme optimální řešení a ušetříme Vaše náklady.
Zkušenosti a reference
Za více než 10 let jsme zrealizovali
přes stovky projektů a našli nové zázemí
mnoha korporacím i start-upům.
Komplexní servis
Zabýváme se nejen pronájmem, Vaši firmu také přestěhujeme, připravíme prostory na míru nebo Vám zařídíme kompletní vybavení prostor.

DOCK IN FOUR v pražské Libni nabídla 20 tisíc m2 kanceláří

Nová administrativní budova DOCK IN FOUR, která je součástí nové čtvrti vyrůstající kolem dvou slepých ramen Vltavy v pražské Libni, byla dokončena. Do objektu nabízejícím 20 tisíc m2 kanceláří a 3 tisíce m2 prostor pro služby se postupně stěhují noví nájemci. Budova je prakticky pronajata, volných je několik procent ploch. Stavba s osobitým stylem s množstvím balkonů a teras navazuje na tři etapy kanceláří, z nichž poslední byla dokončena na konci roku. K největším nájemcům v nové budově patří komunikační skupina Publicis a společnosti Henkel a Hornbach.

dock-in-five-2

„Naši rozsáhlou čtvrť Dock se nám nyní podařilo prakticky celou dokončit. Zbývá nám poslední kancelářská budova DOCK IN FIVE, rezidenční jsou již hotové všechny. Právě díky propojení kanceláří s byty v bezprostředním okolí je místo stále živé a celkovou unikátní atmosféru ještě podtrhuje velké množství zeleně a přilehlá řeka,“ říká generální ředitel skupiny Crestyl Omar Koleilat.

Administrativní budova svým stylem navazuje na předchozí etapy, autorem architektonického návrhu je kancelář Schindler Seko architekti. Objekt nabízí téměř tisíc m2 balkonů a teras s výhledy na marinu a klidovou zónu kolem slepých ramen Vltavy. Budova je umístěna mezi Libeňským mostem a zbylou částí celého kampusu DOCK. V podzemí je téměř 250 parkovacích míst.

V kampusu bude i nový relaxační park o rozloze jednoho hektaru, který nabídne odpočinek v zeleni s vodními prvky a lavičkami, ale i možnost sportovního vyžití například při venkovním fitness či lekcích jógy. Sportovci ocení i speciální běžeckou tartanovou dráhu okolo celého areálu, který je i napojen na městské cyklostezky vedoucí do centra města a do Troje. Samozřejmostí je zázemí v podobě sprch, šaten a míst pro umístění kol přímo v budově.

Celková podlahová plocha komerčního areálu činí 80 tisíc m2. Největší plochu obsadí kancelářské prostory, součástí areálu jsou ale i obchody, kavárny a restaurace. Ve všech administrativních budovách jsou dobíjecí stanice pro elektromobily a elektrická kola, úsporné osvětlení, ale i dešťové senzory, které umožní šetřit vodou při zavlažování venkovní zeleně. Projekt DOCK je stavěn v několika etapách a po dokončení nabídne 120 000 m2 komerčních i rezidenčních ploch. Součástí kampusu je i privátní jachtařský klub s marinou. Celkové náklady projektu dosáhnou výše 7,5 miliardy korun.

Najdeme Vám vhodné prostory

Vyplňte prosím tento formulář a my se Vám ozveme s nabídkou prostor na míru.

  Vaše jméno (*)

  Váš telefon (*)

  Váš e-mail (*)

  Popište co požadujete, lokalitu, typ prostor apod.

  * povinná pole

  X
  Zadejte poptávku