Odborné B2B služby
Jsme specialisté na firemní potřeby z pohledu
pronájmu prostor a jejich dlouhodobého využití.
Najdeme optimální řešení a ušetříme Vaše náklady.
Zkušenosti a reference
Za více než 10 let jsme zrealizovali
přes stovky projektů a našli nové zázemí
mnoha korporacím i start-upům.
Komplexní servis
Zabýváme se nejen pronájmem, Vaši firmu také přestěhujeme, připravíme prostory na míru nebo Vám zařídíme kompletní vybavení prostor.

V River Garden Karlín se otevírá nové business centrum

Administrativní komplex River Garden II/III v Praze – Karlíně přivítal nového významného nájemce. Téměř 1000 čtverečních metrů kancelářských ploch třídy A si pronajal poskytovatel flexibilních pracovišť Regus, který provozuje devět business center v Praze, Brně a Ostravě, informuje developer HB Reavis.

river-garden

„Tímto krokem reagujeme na rostoucí poptávku zákazníků po našich business centrech v Praze a další vhodné lokality budou následovat i v dalších letech,“ uvedl ředitel Regus v ČR Karel Pelan. „Administrativní komplex River Garden II/III je moderní budova s vysokými standardy i vybavením a nachází se v rychle se rozvíjející čtvrti Karlína, kde sídlí početná business komunita. Jsme proto velmi rádi, že díky spolupráci s HB Reavis můžeme tyto atraktivní kancelářské prostory zprostředkovat našim klientům,“ dodává.

River Garden II/III má celkovou pronajímatelnou plochu více než 25 tisíc čtverečních metrů. V současné době je budova téměř plně pronajata například společnostmi Philips, JCDecaux, NCR nebo Hills. „Jsme velmi potěšeni, že jejich řady nyní rozšířila společnost Regus, která je pro nás svým inovativním přístupem k pracovnímu prostředí významným partnerem,“ říká Petr Herman, pověřený řízením HB Reavis v ČR.

Najdeme Vám vhodné prostory

Vyplňte prosím tento formulář a my se Vám ozveme s nabídkou prostor na míru.

  Vaše jméno (*)

  Váš telefon (*)

  Váš e-mail (*)

  Popište co požadujete, lokalitu, typ prostor apod.

  * povinná pole

  X
  Zadejte poptávku