Odborné B2B služby
Jsme specialisté na firemní potřeby z pohledu
pronájmu prostor a jejich dlouhodobého využití.
Najdeme optimální řešení a ušetříme Vaše náklady.
Zkušenosti a reference
Za více než 10 let jsme zrealizovali
přes stovky projektů a našli nové zázemí
mnoha korporacím i start-upům.
Komplexní servis
Zabýváme se nejen pronájmem, Vaši firmu také přestěhujeme, připravíme prostory na míru nebo Vám zařídíme kompletní vybavení prostor.

Kancelářskou budovu Olbrachtova 9 koupil MINT Investment

Kancelářská budova Olbrachtova 9 v Praze 4 dominuje v letošním roce domácímu trhu, když její prodej dosáhl přibližně 50 milionů eur (asi 1,4 miliardy korun). Novým majitelem je tuzemský nemovitostní fond, který zastupuje společnost MINT Investments. Transakce představuje první akvizici tohoto domácího fondu, který zastupuje soukromé české investory.

Olbrachtova1

„Olbrachtova 9 nabízí jedinečnou kombinaci vysoce kvalitní kancelářské budovy a silné lokality, vynikající mix nájemců, snadný přístup a výbornou viditelnost,“ říká Sebastien Dejanovski z MINT Investments. „Je to další vynikající příklad pokračující expanze kapitálové základny českého investičního trhu, tedy trendu, který bude pokračovat i v dohledné budoucnosti,“ dodává ředitel investičního oddělení Colliers Chris Sheils.

Kancelářská budova třídy A, která byla postavena v roce 2002, nabízí 19 000 čtverečních metrů kancelářských a maloobchodních prostor ve 12 patrech. Mezi klíčové nájemce patří Státní fond životního prostředí ČR, Opel, Provident Finance a Raiffeisen Bank.

Najdeme Vám vhodné prostory

Vyplňte prosím tento formulář a my se Vám ozveme s nabídkou prostor na míru.

  Vaše jméno (*)

  Váš telefon (*)

  Váš e-mail (*)

  Popište co požadujete, lokalitu, typ prostor apod.

  * povinná pole

  X
  Zadejte poptávku