Odborné B2B služby
Jsme specialisté na firemní potřeby z pohledu
pronájmu prostor a jejich dlouhodobého využití.
Najdeme optimální řešení a ušetříme Vaše náklady.
Zkušenosti a reference
Za více než 10 let jsme zrealizovali
přes stovky projektů a našli nové zázemí
mnoha korporacím i start-upům.
Komplexní servis
Zabýváme se nejen pronájmem, Vaši firmu také přestěhujeme, připravíme prostory na míru nebo Vám zařídíme kompletní vybavení prostor.

V Praze je přes 500 tisíc metrů volných kancelářských prostor

Neobsazených kanceláří bylo v Praze na konci letošního 3. čtvrtletí 16,4 procenta. Meziročně bylo prázdných prostor o 1,1 procentního bodu více, proti druhému čtvrtletí ale o 0,4 procentního bodu méně. Ke konci září bylo v Praze evidováno 522 500 metrů čtverečních volných kancelářských prostor.

Nejvyšší podíl neobsazených kanceláří ve třetím čtvrtletí vykazovaly Praha 7 (33,6 procenta), Praha 2 (20,6 procenta) a Praha 5 (20,4 procenta). Naopak nejnižší neobsazenost byla v Praze 4 (11,6 pct) a Praze 8 (12,6 pct). Díky vyšší neobsazenosti budov jsou nyní ideální podmínky pro redukci nákladů firem, a to jak na současných, tak i nových budovách.

Vrcholu dosáhla míra neobsazenosti na začátku letošního roku (17,1 procenta). To je o 3,5 procentního bodu nad průměrem krizových let a nyní bude trend klesající. Projevuje se to například na Praze 1, kde už mezičtvrtletně poklesla neobsazenost o deset procent.

Cena v centru klesla o pět procent

Cena nájemného v centru města klesla meziročně zhruba o pět procent na 18,50 – 19,50 eur (cca 500 – 527 Kč) za metr čtvereční na měsíc. Ve vnitřním městě se nejvyšší dosahované nájemné meziročně snížilo o sedm procent na 14,50 – 16,50 eura/m2. Ve vnějším městě zůstalo v rozmezí 13 – 14,50 eur/m2.

Najdeme Vám vhodné prostory

Vyplňte prosím tento formulář a my se Vám ozveme s nabídkou prostor na míru.

  Vaše jméno (*)

  Váš telefon (*)

  Váš e-mail (*)

  Popište co požadujete, lokalitu, typ prostor apod.

  * povinná pole

  X
  Zadejte poptávku