Odborné B2B služby
Jsme specialisté na firemní potřeby z pohledu
pronájmu prostor a jejich dlouhodobého využití.
Najdeme optimální řešení a ušetříme Vaše náklady.
Zkušenosti a reference
Za více než 10 let jsme zrealizovali
přes stovky projektů a našli nové zázemí
mnoha korporacím i start-upům.
Komplexní servis
Zabýváme se nejen pronájmem, Vaši firmu také přestěhujeme, připravíme prostory na míru nebo Vám zařídíme kompletní vybavení prostor.

P3 zahájí výstavbu nového parku Prague D11

Společnost P3 uzavřela smlouvu s českým internetovým maloobchodem s nábytkem Exiteria o výstavbě nových prostor na míru (tzv. Build-To-Suit projekt). Díky této transakci nyní zahájí práce na výstavbě nové průmyslové budovy o rozloze více než 20 000 m2 – první v parku P3 Prague D11. Areál se nachází severovýchodně od Prahy v blízkosti exitu 8 dálnice D11 a Exiteria si bude pronajímat prostory o rozloze 10 787 m2. Zbývající část prostor o rozloze 9 213 m2 bude stavěna spekulativně, oznamuje developer.

sklady1

Exiteria má zastoupení v ČR, na Slovensku a v Maďarsku, kde provozuje e-shopy MABYT a MT nábytek. V ČR dosud působila v Brně, kde využívala sklad o rozloze 11 000 m2. Do distribuční sítě nyní přidává Prahu, což má umožnit rychlejší zpracování objednávek. Dočasně využívá prostory o rozloze 4500 m2 v parku P3 Prague Horní Počernice a do Prague D11 se přemístí po dokončení výstavby nové budovy v květnu 2016. Nová hala je stavěná dle specifických požadavků, včetně nakládací techniky přizpůsobené typu aut.

„Park jsme získali v roce 2014 a máme povolení k vybudování dalších 100 000 m2 průmyslových ploch, což znamená, že výstavbu jednotek na míru o velikosti 3000 až 40 000 m2 jsme schopni dodat za 6 měsíců,“ říká ředitel P3 v ČR Tomáš Míček. „Park P3 Prague D11 je pro naše podnikání z logistického pohledu ideální lokalitou, neboť doplňuje distribuční centrum v Brně. P3 ukázala také svoji flexibilitu, když nám nabídla dočasné řešení. Z našeho pohledu se jednalo o vítěznou kombinaci,“ líčí jednatel Exiterie Dan Urbánek.

Najdeme Vám vhodné prostory

Vyplňte prosím tento formulář a my se Vám ozveme s nabídkou prostor na míru.

  Vaše jméno (*)

  Váš telefon (*)

  Váš e-mail (*)

  Popište co požadujete, lokalitu, typ prostor apod.

  * povinná pole

  X
  Zadejte poptávku