Odborné B2B služby
Jsme specialisté na firemní potřeby z pohledu
pronájmu prostor a jejich dlouhodobého využití.
Najdeme optimální řešení a ušetříme Vaše náklady.
Zkušenosti a reference
Za více než 10 let jsme zrealizovali
přes stovky projektů a našli nové zázemí
mnoha korporacím i start-upům.
Komplexní servis
Zabýváme se nejen pronájmem, Vaši firmu také přestěhujeme, připravíme prostory na míru nebo Vám zařídíme kompletní vybavení prostor.

V Holešovicích začala stavba projektu Astrid Offices

V pražských Holešovicích byla zahájena výstavba první etapy projektu Astrid Garden představující kancelářské prostory Astrid Offices aspirující na prestižní certifikát LEED Gold. Stavba bude dokončena v polovině roku 2021, celkem se budou na ploše 5400 m2 nalézat kancelářské prostory o rozloze 3420 m2. Budova vzniká v Dělnické ulici, následný komplex Astrid Residences se 110 byty bude stát ve vnitrobloku na místě několika ocelových hal a dokončen by měl být na začátku roku 2023.

astrid-offices1

Autoři projektu zachovali po konzultaci s památkáři historicky hodnotnou budovu se secesními prvky, která dotvoří genius loci. Administrativní budova je tvořena pěti nadzemními a dvěma podzemními podlažími. Budova disponuje moderními technologiemi k úspoře na vytápění – například vzduchotechnikou s rekuperací či tepelnými čerpadly využívajícími podzemní vrty. Velkoplošné prosklení a kombinace vertikálních lamel a horizontálních žaluzií na fasádě budovy se postarají o maximální světelnost vnitřního prostoru, aniž by bylo potřeba umělé osvětlení. Projekt zahrnuje také zelené střechy a terasy, které budou automaticky zavlažovány pomocí zachycené dešťové vody.

„Budoucím nájemníkům nabídneme řadu prostor, ve kterých si mohou odpočinout nebo přijít na nové myšlenky. Příkladem je třeba venkovní terasa obrácená do zahrady ve vnitrobloku nebo zelené atrium, které mohou sloužit jako příjemné coworkingové prostory,“ říká jednatel UBM Development Jan Zemánek. Vnitřní i venkovní coworkingové prostory budou nájemníkům k dispozici zdarma, kromě nich nabídne komplex navíc zasedací místnosti s čidly CO2. Astrid Offices nabídne komfort také cyklistům, pro které bude nejen kolárna, ale rovněž myčka na kola.

Najdeme Vám vhodné prostory

Vyplňte prosím tento formulář a my se Vám ozveme s nabídkou prostor na míru.

  Vaše jméno (*)

  Váš telefon (*)

  Váš e-mail (*)

  Popište co požadujete, lokalitu, typ prostor apod.

  * povinná pole

  X
  Zadejte poptávku