Odborné B2B služby
Jsme specialisté na firemní potřeby z pohledu
pronájmu prostor a jejich dlouhodobého využití.
Najdeme optimální řešení a ušetříme Vaše náklady.
Zkušenosti a reference
Za více než 10 let jsme zrealizovali
přes stovky projektů a našli nové zázemí
mnoha korporacím i start-upům.
Komplexní servis
Zabýváme se nejen pronájmem, Vaši firmu také přestěhujeme, připravíme prostory na míru nebo Vám zařídíme kompletní vybavení prostor.

The Flow Building bude dokončena v červenci, pronajata je ze 75 %

Víceúčelový projekt The Flow Building (VN47) vznikající na pražském Václavském náměstí je ze 75 % pronajat. V budově s 15 000 čtverečními metry kancelářských prostor třídy A a 6000 m2 maloobchodní plochy tak nyní 5 měsíců před jejím dokončením zbývá volných 5000 m2.

nv47-kvetinovy-dum1

Tři podlaží určená maloobchodu si pro svůj první český obchod pronajme prodejce módy Primark. Kancelářské prostory si předpronajímají Scott & Weber, Graebel Relocation Services a velká mezinárodní společnost, jejíž jméno bude oznámeno výhledově. V prémiových coworkingových servisovaných kanceláří najde sídlo spektrum společností rozmanité velikosti.

The Flow Building aspiruje na dosažení certifikace BREEAM „Excellent“. Budova byla navržena tak, aby se její součástí mohly stát pasivní technologie, jež uživatelům umožní snížit spotřebu energií i emise CO2, poskytovala dostatek přirozeného světla a zajistila optimální podmínky v interiéru díky speciálním slunečním zástěnám a otevíratelným oknům. Nájemci budou moci využívat přístupu do tzv. „Flow Zone“, společných prostor v nejvyšším patře projektu s výhledem na Národní muzeum a vstupem na střešní terasu s panoramatickým výhledem na Prahu.

Dvě patra podzemních parkovišť umožní nabíjení elektromobilů, přístup k elektrické síti bude mít 50 ze 129 parkovacích míst. V prostorách parkoviště budou situovány rovněž dobíjecí body pro elektrokola či převlékárny a sprchy pro zaměstnance.

„Míra, do jaké je The Flow Building v tuto chvíli obsazena, dokládá uznání pro naši vizi vytvořit ikonickou budovu na jednom z nejslavnějších náměstí světa. Záměrem, s nímž vzniká, je stanovit nový standard pro výstavbu na území Prahy, poskytnout zázemí některým z nejvýznamnějších společností a značek a nabídnout veřejnosti prémiovou nákupní destinaci,“ říká generální ředitel Flow East James Woolf.

V průběhu uplynulých 25 let, kdy investovala v ČR, se Flow East zaměřovala na specializované renovace prémiových historických nemovitostí i na moderní výstavbu. Flow East vlastní portfolio prvotřídních komerčních a rezidenčních nemovitostí a luxusní hotel. Jako dlouhodobý investor je vlastníkem i správcem všech svých budov.

Najdeme Vám vhodné prostory

Vyplňte prosím tento formulář a my se Vám ozveme s nabídkou prostor na míru.

  Vaše jméno (*)

  Váš telefon (*)

  Váš e-mail (*)

  Popište co požadujete, lokalitu, typ prostor apod.

  * povinná pole

  X
  Zadejte poptávku