Mississippi House v Karlíně je rok před dokončením z poloviny pronajata

Společnost CA Immo podepsala smlouvu s prvním nájemcem v budově Mississippi House v Praze 8, která je aktuálně ve výstavbě. Mezinárodní poradenská společnost Adastra obsadí 7000 čtverečních metrů kancelářských prostor. Více než rok před plánovaným dokončením je Mississippi House pronajata z přibližně 50 %.

11-rcp-karolinska-mississippi-a-missouri V září 2019 zahájila CA Immo výstavbu Mississippi House a Missouri Park, dvou prémiových kancelářských nemovitostí v komplexu River City Prague. Kancelářský soubor nabídne celkem 20 750 m2 pronajímatelných prostor (objekt Mississippi 13 380 m2 a Missouri 7380 m2). Dokončení výstavby obou budov je plánováno v létě příštího roku. Investice dosáhne přibližně 66 milionů eur, developer zahájil certifikační proces WELL Core & Shell (Platinum) pro oba kancelářské projekty. Obě budovy budou také splňovat nejvyšší standardy trvalé udržitelnosti podle úrovně LEED Platinum.

„Jelikož jsou naší prioritou dlouhodobé pronájmy, klademe důraz na vytváření budov a prostor v nejlepším zájmu budoucích uživatelů. Díky velmi vysoké kombinaci certifikací WELL a LEED Platinum reagujeme na současné potřeby nájemců, kteří chtějí poskytnout zaměstnancům, spolupracovníkům a klientům atraktivní a zdravé prostředí,“ komentuje ředitel CA Immo v ČR Václav Jonáš.

Mississippi House a Missouri Park doplní kancelářský areál River City Prague, který v současné době zahrnuje tři kancelářské budovy třídy A (Amazon Court, Nile House a Danube House). Obě nové budovy byly navrženy dánským architektonickým studiem Schmidt Hammer Lassen a navazují na vysoký architektonický standard celého areálu. River City Prague se nachází na Rohanském nábřeží přímo u řeky Vltavy a v blízkosti centra města.

Budovy Mississippi House a Missouri Park budou mít 8 nadzemních a 2 podzemní podlaží určené pro parking s kapacitou 230 stání. Plánovaná je také úschovna kol a zázemí pro cyklisty včetně sprch. Součástí architektonického konceptu jsou zelené terasy, flexibilně využitelné kanceláře s dostatkem denního světla a reprezentativní vstupní lobby. Vysokou energetickou účinnost budov bude zajišťovat inteligentní systém osvětlení s dynamickým řízením teploty chromatičnosti a intenzity světla, sledování hladiny CO2, pokročilá recyklace odpadů, sběr dešťové vody a využití tepelných čerpadel.

Vyhledávání

Město

Typ

Nájem EUR/m2
Plocha m2 od

Plocha m2 do

Přejít nahoru
Najdeme Vám vhodné prostory

Vyplňte prosím tento formulář a my se Vám ozveme s nabídkou prostor na míru.

    Osobní údaje budou zpracovány za účelem sestavené vhodné nabídky na základě Vaší nezávazné poptávky v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016.

    X
    Zadejte poptávku

    © 2025 Prague Offices Solutions s.r.o. - Pronájem kanceláří v Praze, nebytové a obchodní prostory k pronájmu.
    Kancelářské prostory, zařízené kanceláře, virtuální kanceláře, obchodní a skladové prostory k pronájmu v Praze.