Odborné B2B služby
Jsme specialisté na firemní potřeby z pohledu
pronájmu prostor a jejich dlouhodobého využití.
Najdeme optimální řešení a ušetříme Vaše náklady.
Zkušenosti a reference
Za více než 10 let jsme zrealizovali
přes stovky projektů a našli nové zázemí
mnoha korporacím i start-upům.
Komplexní servis
Zabýváme se nejen pronájmem, Vaši firmu také přestěhujeme, připravíme prostory na míru nebo Vám zařídíme kompletní vybavení prostor.

Sleva 20% na stěhování firmy? Staňte se naším klientem a získejte slevu na stěhování kanceláří!

Přední komerční realitní společnost Prague offices solutions s.r.o, specialisté na kanceláře v Praze, navazuje strategické partnertví s největší stěhovací firmou v ČR HrubyMOVING TRANSPORT a.s.

Jako bonus jsme pro své klienty připravili 20% slevu na stěhování kanceláří. Slevu dostane každý klient, který si pronajme kanceláře v roce 2023 a využije služeb poradenské společnosti Prague offices solutions s.r.o.

Stěhování kanceláří a firem

Zkušenost nám říká, že kvalitní plán pro stěhování firem je základem úspěšné realizace.

Zbavíme vás starostí o řešení stěhování vaší firmy. Jsme připraveni převzít kompletní řízení projektu stěhování tak, aby stěhování co možná nejméně zasahovalo do běžného fungování vaší společnosti. Vytvoříme přesný časový harmonogram prací, logistické řešení včetně spaceplaningu s důrazem na přesun IT technologií, vytvoříme infosystém stěhování, řízení rizik a mnohé další.

Rádi převezmeme kompletní projektový management stěhování vaší firmy. Vyřešíme za vás přípravu podrobného harmonogramu prací včetně řešení bezpečného stěhování IT technologií, pasportizaci nábytku, spaceplaning, management rizik, informační systém stěhování apod.

Sjednejte si proto bezplatnou a zcela nezávaznou schůzku s naším specialistou, který vám zodpoví veškeré vaše dotazy a připraví nabídku služeb, včetně cenové kalkulace.

Najdeme Vám vhodné prostory

Vyplňte prosím tento formulář a my se Vám ozveme s nabídkou prostor na míru.

  Vaše jméno (*)

  Váš telefon (*)

  Váš e-mail (*)

  Popište co požadujete, lokalitu, typ prostor apod.

  * povinná pole

  X
  Zadejte poptávku