Odborné B2B služby
Jsme specialisté na firemní potřeby z pohledu
pronájmu prostor a jejich dlouhodobého využití.
Najdeme optimální řešení a ušetříme Vaše náklady.
Zkušenosti a reference
Za více než 10 let jsme zrealizovali
přes stovky projektů a našli nové zázemí
mnoha korporacím i start-upům.
Komplexní servis
Zabýváme se nejen pronájmem, Vaši firmu také přestěhujeme, připravíme prostory na míru nebo Vám zařídíme kompletní vybavení prostor.

Skupina CIMEX koupila administrativní budovu Vyšehrad Garden

Skupina CIMEX koupila administrativní budovu Vyšehrad Garden v Praze od společnosti IMMOFINANZ. O transakci, jejíž cena zatím nebyla zveřejněna, informuje společnost Knight Frank. Objekt se nachází se v blízkosti Kongresového centra a disponuje 4756 m2 celkové pronajímatelné plochy na šesti podlažích.

pankrac-business-corner

„Vzhledem k vyhledávané lokalitě, kde se tato nemovitost nachází a její 100% obsazenosti diverzifikovanými nájemci zvučných jmen, vyvolal prodej nebývalý zájem jak u lokálních, tak i zahraničních investorů,“ uvádí jednatelka Knight Frank Zdenka Klapalová. CIMEX, který zvítězil ve vícekolovém prodejním procesu, tak dále posiluje svou prezenci v této lokalitě, kde v nedávné době koupil i budovu od ČSOB, těsně sousedící se samotným sídlem společnosti.

„Díky akvizici máme možnost rozšířit naše nemovitostní portfolio o další významnou administrativní budovu v atraktivní lokalitě, kde tak nyní vlastníme již čtyři kancelářské budovy. Naším cílem je provozovat objekt v souladu s našimi standardy a věříme, že mezi nájemci bude o tuto strategicky umístěnou budovu i nadále velký zájem,“ říká generální ředitel skupiny CIMEX Miroslav Kosnar.

Najdeme Vám vhodné prostory

Vyplňte prosím tento formulář a my se Vám ozveme s nabídkou prostor na míru.

  Vaše jméno (*)

  Váš telefon (*)

  Váš e-mail (*)

  Popište co požadujete, lokalitu, typ prostor apod.

  * povinná pole

  X
  Zadejte poptávku