Odborné B2B služby
Jsme specialisté na firemní potřeby z pohledu
pronájmu prostor a jejich dlouhodobého využití.
Najdeme optimální řešení a ušetříme Vaše náklady.
Zkušenosti a reference
Za více než 10 let jsme zrealizovali
přes stovky projektů a našli nové zázemí
mnoha korporacím i start-upům.
Komplexní servis
Zabýváme se nejen pronájmem, Vaši firmu také přestěhujeme, připravíme prostory na míru nebo Vám zařídíme kompletní vybavení prostor.

Mint Investments koupil Panorama Business Center

Skupina Mint Investments, která se zabývá řízením realitních investic ve střední Evropě, dokončila akvizici Panoramy pro svůj uzavřený soukromý investiční fond Mint Fund 8 B. V. Panorama Business Center byla postavena v roce 2000 a disponuje 6800 m2 pronajímatelné plochy a 91 parkovacími místy v podzemních garážích. Nachází se naproti Národnímu muzeu u horní části Václavského náměstí. Budova má osm nadzemních a tři podzemní podlaží a je držitelem certifikátu systému hodnocení komplexní udržitelnosti budov BREEAM In Use Good.

panorama-office-center1

Se současnými sedmi nájemci je aktuální obsazenost přibližně 60 %. „Tato transakce je příkladem rozdílných investičních požadavků na poměr rizika a výnosu u velkých institucionálních fondů na jedné straně a u zkušených tuzemských investičních manažerů na straně druhé,“ říká Tomáš Jandík z CBRE. „Prodej rovněž vytváří velkou příležitost pro kupujícího budovu nadále zhodnotit,“ dodává Vítězslav Doležal z CBRE.

CBRE zaznamenala v roce 2015 relativně nízké investiční objemy a transakční aktivitu v segmentu kancelářských prostor. Tato skutečnost je důsledkem chybějícího kvalitního produktu, současné rozsáhlé spekulativní výstavby a zvyšující se neobsazenosti. Plánovaná výstavba kancelářských prostor pro rok 2016 výrazně poklesla pod hranici 50 000 m2 v době, kdy se zrychluje růst HDP na více než 4 % a kdy se očekává výrazné zlepšení neobsazenosti, což by mohlo vést ke zvýšení investičních objemů v segmentu kancelářských prostor v průběhu roku 2016.

Najdeme Vám vhodné prostory

Vyplňte prosím tento formulář a my se Vám ozveme s nabídkou prostor na míru.

  Vaše jméno (*)

  Váš telefon (*)

  Váš e-mail (*)

  Popište co požadujete, lokalitu, typ prostor apod.

  * povinná pole

  X
  Zadejte poptávku