Odborné B2B služby
Jsme specialisté na firemní potřeby z pohledu
pronájmu prostor a jejich dlouhodobého využití.
Najdeme optimální řešení a ušetříme Vaše náklady.
Zkušenosti a reference
Za více než 10 let jsme zrealizovali
přes stovky projektů a našli nové zázemí
mnoha korporacím i start-upům.
Komplexní servis
Zabýváme se nejen pronájmem, Vaši firmu také přestěhujeme, připravíme prostory na míru nebo Vám zařídíme kompletní vybavení prostor.

Skanska zahajuje výstavbu Port7 v Holešovicích

U Trojského mostu vyrůstá nové pulsující centrum pražských Holešovic. Port7, který vyvinula i postaví Skanska, propojí špičkové pracovní prostředí s pestrou nabídkou obchodů, gastronomie a služeb. Nově vytvořený veřejný prostor plný zeleně a upravená vltavská náplavka přilákají nájemce a obyvatele nejen Prahy 7 k odpočinku, setkávání s přáteli a k rekreačnímu sportování.

port7-2

Port7 promění bývalou průmyslovou zónu u Trojského mostu v nové centrum pražských Holešovic. Podle architektonického návrhu studia DAM.architekti zde vyrostou 3 administrativní budovy, které po svém plánovaném dokončení ve druhém čtvrtletí roku 2023 nabídnou celkem 35 000 m 2 prvotřídních kancelářských a maloobchodních ploch. Mezi jednotlivými budovami vznikne piazza Port7 s obchody, restauracemi, kavárnami, bistry a provozovnami drobných služeb. Součástí projektu bude velký veřejný prostor. Parkově upravená zeleň s promenádou podél řeky bude sloužit k odpočinku, procházkám a setkávání s přáteli. Novou holešovickou náplavku s cyklostezkou, hřištěm a přístavištěm pro malé lodě ocení milovníci nejrůznějších sportů.

Port7 jako architektonický a urbanistický celek

Port7 vyrůstá v blízkosti holešovického nádraží, které je významným uzlem městské, příměstské i mezinárodní dopravy. Těsně podél železniční trati vyroste největší budova E, která tvoří páteřní osu projektu a nabídne celkem téměř 28 000 m 2 . Na ni pak navazují dvě budovy A (4 200 m 2 ) a D (3 700 m 2 ) orientované směrem k Vltavě. Mezi budovami vznikne piazza Port7, která je koncipována jako centrum služeb. Nájemci a návštěvníci projektu Port7 zde najdou kavárny, bistra, kadeřnictví, fitness centrum, obchod s potravinami i lékárnu. Součástí projektu Port7 je rovněž nový veřejný prostor. Na ploše 2 hektarů Skanska vybuduje nový veřejný park s promenádou, lavičkami, cyklostezkou a různými sportovišti. Na vltavském břehu vznikne přístaviště pro malé lodě a čluny.

Udržitelný Port7

Port7 je navržen jako vysoce udržitelná budova, která v průběhu výstavby a následného provozu šetří a napomáhá životnímu prostředí a efektivně snižuje například spotřebu energií a pitné vody (až o 50 %). V rámci přípravných a zemních prací na projektu Port7 dochází k vyčištění celého rozsáhlého brownfieldu a odstranění původní ekologické zátěže. V rámci projektu bude zachytávána dešťová voda, jež bude využívána k zalévání zeleně. Též budou podporovány alternativní způsoby dopravy. V podzemním parkingu budou kolárny se sprchami a ručníkovým servisem pro cyklisty. V jednání jsou dobíjecí místa pro elektromobily a elektrokola. Port7 cílí na nejvyšší mezinárodní environmentální certifikaci LEED Platinum pro Shell & Core v nejnovější verzi 4 (4.1).

Najdeme Vám vhodné prostory

Vyplňte prosím tento formulář a my se Vám ozveme s nabídkou prostor na míru.

  Vaše jméno (*)

  Váš telefon (*)

  Váš e-mail (*)

  Popište co požadujete, lokalitu, typ prostor apod.

  * povinná pole

  X
  Zadejte poptávku