Odborné B2B služby
Jsme specialisté na firemní potřeby z pohledu
pronájmu prostor a jejich dlouhodobého využití.
Najdeme optimální řešení a ušetříme Vaše náklady.
Zkušenosti a reference
Za více než 10 let jsme zrealizovali
přes stovky projektů a našli nové zázemí
mnoha korporacím i start-upům.
Komplexní servis
Zabýváme se nejen pronájmem, Vaši firmu také přestěhujeme, připravíme prostory na míru nebo Vám zařídíme kompletní vybavení prostor.

Parkview na Pankráci se zařadil mezi „nejzelenější“ budovy na světě

Loni dokončená budova Parkview na pražské Pankráci dosáhla na nejvyšší stupeň mezinárodního certifikátu šetrných budov LEED Platinum. Řídí ji nejnovější technologie. Pomocí aplikace si uživatelé kanceláří mohou zařídit řadu služeb včetně prádelny nebo čistírny. Sběr dešťové vody a úsporné zařizovací předměty navíc pomohou ušetřit více než čtyřicet procent pitné vody.

czech-offices_parkview-4

V rámci certifikace LEED Platinum je projekt společnosti Skanska Property s 97 obdrženými body druhou nejudržitelnější kancelářskou budovou na světě dokončenou v loňském roce. Podobu budovy Parkview navrhlo americké architektonické studio Richard Meier & Partners, pro které to není první počin na Pankráci. Podle jeho návrhu již v roce 2012 vznikla sousední kancelářská budova City Green Court, kterou rovněž postavila Skanska. Meier se podílel také na projektu výškové budovy City Tower.

Skanska letos v lednu prodala Parkview investiční společnosti Deka Immobilien za zhruba dvě miliardy korun. „Spojili jsme se s ní už v roce 2012, kdy od nás koupila City Green Court. Jsou to sesterské projekty, které spojuje nejen lokalita, ale také architektonický design a kvalita výstavby. Nyní se oba objekty ocitly v portfoliu nemovitostí stejného dlouhodobého vlastníka,“ uvedla k transakci viceprezidentka komerčního developmentu Skanska pro ČR a Maďarsko Alexandra Tomášková.

S ekovisačkou LEED

Leadership in Energy and Environmental Design je nejpopulárnější certifikace ekologického stavitelství na světě. Vyvinula ji nezisková organizace U.S. Green Building Council. LEED zahrnuje systémy hodnotící design, konstrukci a údržbu ekologických budov, domů či čtvrtí. Jejím cílem je přimět stavitele a developery k zodpovědnějšímu přístupu k životnímu prostředí a k účelnému využívání materiálů. Certifikace LEED vznikla v roce 2000 ve Spojených státech, uplatňuje se ve více než 130 zemích.

Najdeme Vám vhodné prostory

Vyplňte prosím tento formulář a my se Vám ozveme s nabídkou prostor na míru.

  Vaše jméno (*)

  Váš telefon (*)

  Váš e-mail (*)

  Popište co požadujete, lokalitu, typ prostor apod.

  * povinná pole

  X
  Zadejte poptávku