Odborné B2B služby
Jsme specialisté na firemní potřeby z pohledu
pronájmu prostor a jejich dlouhodobého využití.
Najdeme optimální řešení a ušetříme Vaše náklady.
Zkušenosti a reference
Za více než 10 let jsme zrealizovali
přes stovky projektů a našli nové zázemí
mnoha korporacím i start-upům.
Komplexní servis
Zabýváme se nejen pronájmem, Vaši firmu také přestěhujeme, připravíme prostory na míru nebo Vám zařídíme kompletní vybavení prostor.

Skanska prodala karlínský kancelářský komplex Corso Court za 1,5 miliardy

Švédská stavební společnost Skanska prodala kancelářskou budovu Corso Court v Praze Karlíně společnosti Invesco Real Estate za 55 milionů eur (zhruba 1,5 miliardy korun). Budovu česká pobočka společnosti dokončila v letošním roce podle návrhu katalánského architekta Ricarda Bofilla.

corso-court1

„Po loňském prodeji budovy Riverview je toto druhá nemovitost, kterou jsme prodali společnosti Invesco Real Estate, a doufáme, že nebude poslední,“ uvedla výkonná ředitelka Skanska Property Czech Republic Marie Passburg. Sedmipodlažní budova Corso Court nabízí 17 200 metrů čtverečních kancelářských prostor. Projekt je už stoprocentně pronajatý přímo společnosti Skanska a společnosti Expedia. Obě firmy se přestěhují do konce roku.

Podle červnové studie analytických společností CEEC Research a KPMG ČR v současné době nabídka volných kanceláří v Praze výrazně převyšuje poptávku. Studie uvádí, že na konci roku by neobsazenost kanceláří měla činit 18,5 procenta. „Celou situaci na trhu nejvýznamněji ovlivňuje příliv právě dokončených projektů. Výstavba kancelářských projektů je nicméně dlouhodobější záležitost a situace na trhu se může v horizontu dvou až tří let změnit,“ řekl Pavel Kliment ze společnosti KPMG.

Najdeme Vám vhodné prostory

Vyplňte prosím tento formulář a my se Vám ozveme s nabídkou prostor na míru.

  Vaše jméno (*)

  Váš telefon (*)

  Váš e-mail (*)

  Popište co požadujete, lokalitu, typ prostor apod.

  * povinná pole

  X
  Zadejte poptávku