Odborné B2B služby
Jsme specialisté na firemní potřeby z pohledu
pronájmu prostor a jejich dlouhodobého využití.
Najdeme optimální řešení a ušetříme Vaše náklady.
Zkušenosti a reference
Za více než 10 let jsme zrealizovali
přes stovky projektů a našli nové zázemí
mnoha korporacím i start-upům.
Komplexní servis
Zabýváme se nejen pronájmem, Vaši firmu také přestěhujeme, připravíme prostory na míru nebo Vám zařídíme kompletní vybavení prostor.

Developer P3 postaví v Česku nové haly

Společnost P3, která je druhým největším developerem průmyslových prostor na českém trhu, začne během podzimu na třech místech České republiky stavět 45 tisíc metrů čtverečních nových hal. Příští rok chce mít v Česku jeden milion metrů čtverečních postavených a dokončených budov.

Loni firma v Česku postavila dvě nové budovy s rozlohou téměř 36 tisíc metrů čtverečních. „Na Hradecku stavíme novou distribuční halu pro společnost Damco s rozlohou pět tisíc metrů čtverečních. Na podzim začneme stavět v Horních Počernicích, kde vybudujeme až 20 tisíc metrů čtverečních ploch. Poslední lokalitou, kde začneme letos během podzimu stavět, je náš areál u dálnice D11. I tam máme v plánu postavit budovy s rozlohou 20 tisíc metrů čtverečních,“ vyjmenoval hlavní plány Míček.

Developer P3 je nyní rok po velké expanzi, kdy převzal od dvou fondů spravovaných společnostmi Tristan Capital Partners a VGP 11 logistických parků v Česku za 523 milionů eur (zhruba 14,2 miliardy korun). Další výraznou expanzi proto nyní neplánuje.

Společnost P3 má sídlo v Praze a působí v devíti evropských zemích, kde aktuálně vlastní 144 logistických nemovitostí s celkovou rozlohou přes tři miliony metrů čtverečních. Další jeden milion metrů čtverečních ploch je připraven pro novou výstavbu. Vlastníky jsou od roku 2013 TPG Real Estate a Ivanhoé Cambridge. Po jejich příchodu developer zahájil výraznou expanzi, kdy se rozloha jeho budov rozrostla o 1,3 milionu metrů čtverečních.

Najdeme Vám vhodné prostory

Vyplňte prosím tento formulář a my se Vám ozveme s nabídkou prostor na míru.

  Vaše jméno (*)

  Váš telefon (*)

  Váš e-mail (*)

  Popište co požadujete, lokalitu, typ prostor apod.

  * povinná pole

  X
  Zadejte poptávku