Odborné B2B služby
Jsme specialisté na firemní potřeby z pohledu
pronájmu prostor a jejich dlouhodobého využití.
Najdeme optimální řešení a ušetříme Vaše náklady.
Zkušenosti a reference
Za více než 10 let jsme zrealizovali
přes stovky projektů a našli nové zázemí
mnoha korporacím i start-upům.
Komplexní servis
Zabýváme se nejen pronájmem, Vaši firmu také přestěhujeme, připravíme prostory na míru nebo Vám zařídíme kompletní vybavení prostor.

Panattoni Europe a AEW Europe otevřou novou průmyslovou zónu u pražského letiště

Na stavbě Panattoni Park Prague Airport II byly zahájeny infrastrukturní práce. Jedná se o novou průmyslovou zónu u obce Pavlov nedaleko pražského Letiště Václava Havla.

Panattoni Park Prague Airport II, jak již napovídá název, komerčně naváže na úspěšný Panattoni Park Prague Airport, který leží u nedaleké Dobrovíze. Posledním nájemcem, který uzavřel dlouhodobou smlouvu v prvním parku, byla společnost Amazon. Panattoni Europe pro ni postavila halu o rozloze 133 000 m2, čímž vznikla největší průmyslová budova v historii ČR. Distribuční centrum Amazonu bylo oceněno v kategorii Warehouse BTS Project v rámci 5. ročníku Europa Property CEE Investment & Green Building Awards ve Varšavě a nominováno v kategorii Best Warehouse for the year 2015 v rámci soutěže Best of Realty – Nejlepší z realit.

„Panattoni Park Prague Airport II je unikátní zejména svou polohou, a to nejen díky bezprostřední blízkosti letiště a centra města, ale také díky napojení na rychlostní silnici R6 na Karlovy Vary a do Německa. V současnosti jsme už v intenzivním kontaktu s prvními uchazeči o vstup do parku a můžu potvrdit, že o tyto prostory je velký zájem mezi logistickými i výrobními společnostmi,“ sdělil generální ředitel Panattoni Europe pro ČR a Slovensko Pavel Sovička.

„Distribuční centrum Amazonu bylo prvním milníkem rozsáhlejšího projektu, který spočívá v budování vysoce kvalitního logistického portfolia v okolí Prahy společně s Panattoni, naším dlouhodobým partnerem. Tato lokalita má strategickou polohu v rámci evropských distribučních sítí a potenciál dalšího růstu,“ řekl manažer fondu AEW Europe Logistis Rémy Vertupier

Výhodou je flexibilita a možnost i malých hal

„Jednou z výhod našeho parku je flexibilita zohledňující i minimalistické požadavky na rozlohu hal. Umožníme například i výstavbu budovy o ploše 3 000 m2. Další důležitou výhodou je, že klient si může vybrat, zda si halu pronajme, nebo se stane přímo jejím vlastníkem,“ prozradila obchodní ředitelka Panattoni Europe pro ČR a Slovensko Klára Fritsch.

Najdeme Vám vhodné prostory

Vyplňte prosím tento formulář a my se Vám ozveme s nabídkou prostor na míru.

  Vaše jméno (*)

  Váš telefon (*)

  Váš e-mail (*)

  Popište co požadujete, lokalitu, typ prostor apod.

  * povinná pole

  X
  Zadejte poptávku