Odborné B2B služby
Jsme specialisté na firemní potřeby z pohledu
pronájmu prostor a jejich dlouhodobého využití.
Najdeme optimální řešení a ušetříme Vaše náklady.
Zkušenosti a reference
Za více než 10 let jsme zrealizovali
přes stovky projektů a našli nové zázemí
mnoha korporacím i start-upům.
Komplexní servis
Zabýváme se nejen pronájmem, Vaši firmu také přestěhujeme, připravíme prostory na míru nebo Vám zařídíme kompletní vybavení prostor.

Revitalizovaná Pragovka nabízí unikátní prostory v srdci kulturní kreativity

S hrdostí oznamujeme, že Prague Offices Solutions s.r.o. se stala partnerem pro pronájem kanceláří v rekonstruovaném industriálním areálu Pragovka na Praze 9, Vysočany. Naše realitní agentura je nadšená, že může přinést jedinečnou pracovní atmosféru do tohoto kreativního prostoru.

Budova E Factory, bijící srdce 22 hektarového projektu, se stává ústředním bodem Pragovka art district. Tato čtvrť v historickém industriálním centru Prahy 9, Vysočan, nabízí nejen jedinečnou architekturu, ale i inspirativní prostředí pro umění, práci, vzdělávání a zábavu. S více než 27 000 m2 propojuje industriální charakter s moderními administrativními nároky a technickými standardy.

Právě teď probíhá rozsáhlá rekonstrukce budovy E Factory, která si klade za cíl zlepšení technických standardů, aniž by ztratila svůj unikátní industriální půvab, kterým je národní kulturní památkou.

Tato bývalá továrna na automobily z prvorepublikové éry nyní ožívá jako rostoucí kreativní čtvrť. Kromě kanceláří zde naleznete umělecké ateliéry, galerie a oblíbená setkávací místa, včetně Kafe Pragovka, Permanent Beer Fest a MaxSpace. Navíc je tato lokalita ideálním prostorem pro pořádání eventů, kulturních akcí, ať už jsou malé nebo velké, a také pro focení a natáčení.

Přijďte s námi zažít jedinečnou synergii moderních kanceláří s historií v srdci Pragovky Art District. Kontaktujte nás pro více informací a rezervujte si svůj prostor v této inovativní pracovní oblasti.

Najdeme Vám vhodné prostory

Vyplňte prosím tento formulář a my se Vám ozveme s nabídkou prostor na míru.

  Vaše jméno (*)

  Váš telefon (*)

  Váš e-mail (*)

  Popište co požadujete, lokalitu, typ prostor apod.

  * povinná pole

  X
  Zadejte poptávku