Odborné B2B služby
Jsme specialisté na firemní potřeby z pohledu
pronájmu prostor a jejich dlouhodobého využití.
Najdeme optimální řešení a ušetříme Vaše náklady.
Zkušenosti a reference
Za více než 10 let jsme zrealizovali
přes stovky projektů a našli nové zázemí
mnoha korporacím i start-upům.
Komplexní servis
Zabýváme se nejen pronájmem, Vaši firmu také přestěhujeme, připravíme prostory na míru nebo Vám zařídíme kompletní vybavení prostor.

Hagibor: Kanceláře s výhledem na přírodu otevřou brzy dveře!

Prague Offices Solutions s.r.o. má tu čest stát se jedním z partnerů pro pronájem kanceláří v prestižním projektu Hagibor na Praze 10. Tato moderní kancelářská lokalita, momentálně ve fázi výstavby, slibuje spojení přírody, klidu a městského pulzu.

Projekt Hagibor se rozprostírá na pomezí Vinohrad, Strašnic a Žižkova, v těsné blízkosti stanice metra Želivského. Tato klidná lokalita je jako stvořená pro ty, kdo hledají harmonii mezi živým pulzem Vinohradské a klidem obklopeným tisíci stromy.

V rámci projektu jsou kancelářské budovy uspořádány kolem centrálního pěšího bulváru, který vede od stanice metra Želivského. Tento bulvár se v jarních měsících stává srdcem Hagiboru, nabízejícím množství kaváren a restaurací, které se rozprostírají na venkovních zahrádkách. Tato oáza se tak stává místem setkávání lidí z různých firem a odvětví, poskytující prostředí pro vznik užitečných kontaktů.

Projekt Hagibor nejen reaguje na aktuální trendy v oblasti kancelářských prostor, ale také mění představu o tom, co by kancelář měla být. Flexibilita, komunikace a inspirace jsou základními kameny, na kterých projekt stojí. Kanceláře zde slouží nejen k práci, ale také k relaxaci a vzájemnému propojení. Ideální pro svět, kde kanceláře v lese přinášejí inovativní prostředí pro revoluční nápady.

Najdeme Vám vhodné prostory

Vyplňte prosím tento formulář a my se Vám ozveme s nabídkou prostor na míru.

  Vaše jméno (*)

  Váš telefon (*)

  Váš e-mail (*)

  Popište co požadujete, lokalitu, typ prostor apod.

  * povinná pole

  X
  Zadejte poptávku