Odborné B2B služby
Jsme specialisté na firemní potřeby z pohledu
pronájmu prostor a jejich dlouhodobého využití.
Najdeme optimální řešení a ušetříme Vaše náklady.
Zkušenosti a reference
Za více než 10 let jsme zrealizovali
přes stovky projektů a našli nové zázemí
mnoha korporacím i start-upům.
Komplexní servis
Zabýváme se nejen pronájmem, Vaši firmu také přestěhujeme, připravíme prostory na míru nebo Vám zařídíme kompletní vybavení prostor.

Metronom Business Center – nová šance na výjimečné kanceláře na Praze 5 Nové Butovice

V dubnu roku 2024 se otevírá jedinečná příležitost pro firmy hledající moderní a výjimečné kanceláře v srdci pražské čtvrti Nové Butovice. Naše realitní agentura má tu čest představit vám exkluzivní nabídku pronájmu kanceláří v Metronom Business Center, které po letech opět otevírá své dveře pro nové nájemce.

Metronom Business Center je architektonický skvost, který tvoří tři vzájemně propojené vzdušné věže. Každý prst této moderní stavby nabízí prvotřídní kancelářské prostory třídy A, které jsou nejen technologicky vyspělé, ale také disponují terasami v horních patrech, nabízejícími dechberoucí výhledy na okolní krajinu.

Tato lokalita je doslova strategicky umístěná, nachází se přímo u stanice metra, což zajišťuje snadný přístup zaměstnancům a návštěvníkům. Metronom Business Center sousedí s renomovanými společnostmi, jako jsou Citibank, SAP a Commerzbank, což potvrzuje atraktivitu této oblasti pro podnikání.

V blízkém okolí najdete veškerou občanskou vybavenost, kterou by vaše firma mohla potřebovat. Nákupní centrum Galerie Nové Butovice, pobočka České pošty, mateřské a základní školy, lékařské centrum, zubní klinika a rekreační a sportovní areál jsou všechno jen kousek od vašich budoucích kanceláří.

Nyní je ten správný čas využít této výjimečné příležitosti a zajistit si své místo v jednom z nejmodernějších podnikatelských center v Praze. Kontaktujte nás a dejte své firmě prostor, který si zasluhuje v Metronom Business Center.

Najdeme Vám vhodné prostory

Vyplňte prosím tento formulář a my se Vám ozveme s nabídkou prostor na míru.

  Vaše jméno (*)

  Váš telefon (*)

  Váš e-mail (*)

  Popište co požadujete, lokalitu, typ prostor apod.

  * povinná pole

  X
  Zadejte poptávku