Odborné B2B služby
Jsme specialisté na firemní potřeby z pohledu
pronájmu prostor a jejich dlouhodobého využití.
Najdeme optimální řešení a ušetříme Vaše náklady.
Zkušenosti a reference
Za více než 10 let jsme zrealizovali
přes stovky projektů a našli nové zázemí
mnoha korporacím i start-upům.
Komplexní servis
Zabýváme se nejen pronájmem, Vaši firmu také přestěhujeme, připravíme prostory na míru nebo Vám zařídíme kompletní vybavení prostor.

Řekněte nám, co potřebujete k tomu, abyste si užili krásný den v kanceláři

V Praze budou od začátku roku 2020 v provozu 4 centra Spaces – Albatros na Národní třídě, Smíchoff na Smíchově, Nile House v Karlíně, plus nově otevíraný Parkview na Pankráci. Celkem jde o 15 000 m2, které do doplňují lokality center Regus, které v Praze najdeme na 9 adresách.

03

Navrhněte si svoji kancelář

„Ve společnost IWG si uvědomujeme jak moc je pracoviště důležité. Proto jsme hrdí na to , že můžeme firmám nabídnout možnost navrhnout si kompletně vybavenou kancelář,” říká Karel Pelán, jenž řídí rozvoj Spaces v České republice a na Slovensku.
Každá firma si po výběru vhodné lokality, požadovaném typu kanceláře, přejde k návrhu rozmístění stolů, tak aby dosáhla správné rovnováhy mezi prostorem a efektivitou. Výběrem doplňků lze pak efektivitu maximalizovat. Kancelář musí plnit funkci pro pohodlné sezení, uložení materiálů i schůzky týmu nebo třeba usazení hostů.
Pro různé typy pracovních činností je připraveno i několik návrhů, které lze využít jako inspiraci při vytvářeních vlastních. Konverzace obvykle začíná slovy: „Řekněte nám, co potřebujete k tomu, abyste si užili krásný den v práci,” dodává Karel Pelán.

Pracoviště firem musí vyhovovat různorodému způsobu práce svých týmů. Mělo by podporovat a zlepšovat spolupráci a zároveň umožnit soustředění, studium a socializaci. Zaměřovat by se mělo na podporu zdraví týmů a respekt organizační kultury. Mělo by firmě umožnit komunikaci se zákazníky, partnery a dodavateli v positivním a přátelském prostředí.

Pohyb je pro vás přínosný

Výzkumy ukazují, že změna držení těla je nejen fyzicky podnětná, ale pomáhá také stimulovat mozek a udržet si pocit svěžesti a angažovanosti. A to vše přispívá k prožití krásného dne v práci.
Lidé přirozeně hledají spojení s přírodou. Výzkumy ukazují, že náš mozek je klidnější a uvolněnější, když se nacházíme v prostoru z přírodních materiálů, který je laděn do modrého nebo zeleného materiálu.
Zahrnete-li do svého návrhu kanceláře doplňky umožňující práci v různých polohách, umožníte členům svého týmu, aby do svého pracovního dne začlenili přirozenou aktivitu a pohyb.

spaces-nile-house-03

Spaces
Společnost Spaces nabízí ve stovkách poboček po celém světě kreativní pracovní prostředí s jedinečnou podnikatelskou atmosférou. Své pracovní prostory koncipuje tak, aby lidi s originálním myšlením, inovátory a průkopníky nových postupů inspirovaly k ještě většímu rozletu. Pod jednou střechou svádí dohromady lidi z malých firem, nezávislé podnikatele a intrapodnikatele z velkých společností, kteří vytvářejí dynamickou komunitu, a tím cíleně buduje perfektní prostředí pro tvůrčí činnost a rozvíjení nápadů a myšlenek.
Spaces je provozní značka společnosti IWG plc, holdingové skupiny, jež sdružuje řadu předních poskytovatelů pracovních prostorů. Do portfolia společnosti IWG patří také značky Regus, Signature by Regus, HQ a No18.

Najdeme Vám vhodné prostory

Vyplňte prosím tento formulář a my se Vám ozveme s nabídkou prostor na míru.

  Vaše jméno (*)

  Váš telefon (*)

  Váš e-mail (*)

  Popište co požadujete, lokalitu, typ prostor apod.

  * povinná pole

  X
  Zadejte poptávku