Odborné B2B služby
Jsme specialisté na firemní potřeby z pohledu
pronájmu prostor a jejich dlouhodobého využití.
Najdeme optimální řešení a ušetříme Vaše náklady.
Zkušenosti a reference
Za více než 10 let jsme zrealizovali
přes stovky projektů a našli nové zázemí
mnoha korporacím i start-upům.
Komplexní servis
Zabýváme se nejen pronájmem, Vaši firmu také přestěhujeme, připravíme prostory na míru nebo Vám zařídíme kompletní vybavení prostor.

Pankrácká budova Parkview dosáhla vrcholu stavby, dokončení v roce 2020

V nejvyšším patře kancelářské budovy Parkview v ulici Pujmanové v Praze 4 zavlála glajcha, která znamená dosažení nejvyšího bodu stavby. Dokončení administrativního komplexu o celkové pronajímatelné ploše 16 000 čtverečních metrů je plánováno na 2. čtvrtletí 2020. Budova je v současné době ze 30 % pronajata, k prvním nájemcům patří coworkingové centrum Spaces a The PUB Pilsner Unique Bar.

parkview1

 

 

 

 

 

 

 

Devítipodlažní budova pochází z dílny newyorského architektonického studia Richard Meier & Partners. Upoutá především bílou fasádou, čistou bílou plochu pravidelně narušují balkónky, které jsou umístěny od druhého do osmého patra. Díky půdorysu ve tvaru písmene U a efektivně navržené prosklené fasádě budou mít kanceláře Parkview po téměř celém obvodu 100% přístup denního světla.

Ze střešní terasy bude výhled na Pražský hrad, uvnitř zapuštěný „lesík“ uprostřed atria. Nad ním se bude vznášet světelný mrak, který navrhl výtvarný umělec Marek Číhal. Skanska staví budovu Parkview tak, aby získala nejvyšší environmentální certifikaci LEED Platinum za úsporný provoz a hodnocení WELL oceňující kvalitní pracovní prostředí.

Parkview je navržena jako chytrá budova, ve které digitalizace jejího návrhu a procesu výstavby v systému BIM usnadní její následný provoz. Pro nájemce developer připravuje systém Connected by Skanska, který ve speciálně vyvinuté aplikaci poskytne efektivní přístup do budovy včetně parkovacího systému a zároveň sdruží všechny služby v budově i jejím okolí.

Najdeme Vám vhodné prostory

Vyplňte prosím tento formulář a my se Vám ozveme s nabídkou prostor na míru.

Vaše jméno (*)

Váš telefon (*)

Váš e-mail (*)

Popište co požadujete, lokalitu, typ prostor apod.

* povinná pole

X
Zadejte poptávku