Odborné B2B služby
Jsme specialisté na firemní potřeby z pohledu
pronájmu prostor a jejich dlouhodobého využití.
Najdeme optimální řešení a ušetříme Vaše náklady.
Zkušenosti a reference
Za více než 10 let jsme zrealizovali
přes stovky projektů a našli nové zázemí
mnoha korporacím i start-upům.
Komplexní servis
Zabýváme se nejen pronájmem, Vaši firmu také přestěhujeme, připravíme prostory na míru nebo Vám zařídíme kompletní vybavení prostor.

Do karlínského projektu Praga Studios se stěhují nájemci

Skanska v těchto dnech dokončila kancelářskou budovu Praga Studios v Pernerově ulici v pražském Karlíně a do komplexu se stěhují první nájemci. Svůj provoz v Praga Studios již zahájila karlínská pobočka coworkingových a flexibilních kanceláří Scott & Weber a právě dnes poprvé otevře restaurace Spojka Karlín, která nabídne veganská, vegetariánská i masová jídla. Grand opening Praga Studios se chystá na čtvrtek 29. srpna 2019.

PragaStudios1

 

 

 

 

 

 

 

„Budova Praga Studios, kterou jsme vybudovali vedle naší centrály v pražském Karlíně, je naším druhým projektem v této městské části. Věřím, že zaměstnanci Edwards Lifesciences a Scott & Weber ocení špičkové pracovní prostředí, které jsme pro ně připravili. Jeho součástí jsou technologické inovace Connected by Skanska, příjemné odpočinkové prostory na terasách a řada environmentálních prvků včetně zelených stěn a vlastního chovu včel na střeše budovy. V rámci příprav a realizace našeho projektu jsme vše podřídili tomu, aby budova Praga Studios splnila náročné požadavky mezinárodních certifikací pro ekologii LEED a kvalitu vnitřního prostředí WELL,“ uvádí Alexandra Tomášková, ředitelka Skanska Property Czech Republic.

Společnosti, které sídlí v Praga Studios
Největším nájemcem budovy je zdravotnická společnost Edwards Lifesciences, která si pronajala 5.300 m 2 , tj. téměř polovinu budovy. V Praga Studios působí také Scott & Weber, poskytovatel plně vybavených kanceláří a coworkingových prostor.
V přízemí Praga Studios na ploše 600 m 2 budou k dispozici moderní eventové prostory Spojka Events v industriálním stylu s kapacitou více než 200 osob. Díky variabilnímu uspořádání půjde o ideální místo pro konference, workshopy, firemní školení či večírky. Catering bude zajištěn společností Etnosvět s.r.o., která zde otevírá svou novou restauraci pod názvem Spojka Karlín.

Najdeme Vám vhodné prostory

Vyplňte prosím tento formulář a my se Vám ozveme s nabídkou prostor na míru.

  Vaše jméno (*)

  Váš telefon (*)

  Váš e-mail (*)

  Popište co požadujete, lokalitu, typ prostor apod.

  * povinná pole

  X
  Zadejte poptávku