Odborné B2B služby
Jsme specialisté na firemní potřeby z pohledu
pronájmu prostor a jejich dlouhodobého využití.
Najdeme optimální řešení a ušetříme Vaše náklady.
Zkušenosti a reference
Za více než 10 let jsme zrealizovali
přes stovky projektů a našli nové zázemí
mnoha korporacím i start-upům.
Komplexní servis
Zabýváme se nejen pronájmem, Vaši firmu také přestěhujeme, připravíme prostory na míru nebo Vám zařídíme kompletní vybavení prostor.

P3 zahájila výstavbu skladů v Praze Horních Počernicích

Společnost P3 zahájila výstavbu tří nových skladových budov v parku P3 Prague Horní Počernice. Haly o celkové výměře téměř 31 000 m2 jsou stavěny spekulativně a reflektují tak vysokou poptávku po prostorách v tomto oblíbeném průmyslovém areálu. Projekt představuje vůbec první novou výstavbu v hornopočernickém parku od října 2014, kdy jej společnost P3 získala.

sklady1

Největší z nových budov nabídne prostory o rozloze 19 673 m2, zbylé dvě pak 5 729 m2 a 5 520 m2. Všechny tři objekty budou dobře viditelné z rychlostní silnice R10 a budou splňovat nejvyšší standardy kvality. Dokončení hal je naplánováno na červen 2016.

Tomáš Míček, ředitel společnosti P3 pro Českou republiku, v této souvislosti uvedl: „P3 Prague Horní Počernice je vlajkovou lodí našeho celoevropského portfolia o celkovém rozsahu 3 miliony m2. Areál patří k největším v České republice a v současné době nabízí více než 333 000 m2 ve 28 samostatných budovách. Tento prémiový park je přímo napojen na hlavní silniční tah a zájem o jeho využití tak projevuje řada různých typů firem včetně logistických providerů s přeshraniční působností.“

Park P3 Prague Horní Počernice se nachází pouze 15 minut od centra Prahy, v blízkosti exitu 3 rychlostní silnice R10, která vede z Prahy přes Mladou Boleslav do Německa. Centrum Černý Most, jedno z největších nákupních středisek v České republice, je odsud vzdáleno 1,5 km. Areál je snadno dostupný hromadnou dopravou, v rámci parku funguje pravidelná autobusová linka a necelý kilometr odsud je také železniční stanice.

Najdeme Vám vhodné prostory

Vyplňte prosím tento formulář a my se Vám ozveme s nabídkou prostor na míru.

  Vaše jméno (*)

  Váš telefon (*)

  Váš e-mail (*)

  Popište co požadujete, lokalitu, typ prostor apod.

  * povinná pole

  X
  Zadejte poptávku