Odborné B2B služby
Jsme specialisté na firemní potřeby z pohledu
pronájmu prostor a jejich dlouhodobého využití.
Najdeme optimální řešení a ušetříme Vaše náklady.
Zkušenosti a reference
Za více než 10 let jsme zrealizovali
přes stovky projektů a našli nové zázemí
mnoha korporacím i start-upům.
Komplexní servis
Zabýváme se nejen pronájmem, Vaši firmu také přestěhujeme, připravíme prostory na míru nebo Vám zařídíme kompletní vybavení prostor.

Klasifikace kancelářských prostor

Kancelářské prostory se dělí do tří kategorií podle jejich kvality, vybavení a služeb. Ty nejlépe vybavené a nejprestižnější označujeme jako třídu A, následuje kategorie B a nejnižší úroveň představuje kategorie C.

Kancelářské prostory třídy A

Třída A zahrnuje nejprestižnější budovy s vysokým standardem kvality a příslušenství, stejně jako velmi dobrou dostupností. Tyto kanceláře musí disponovat systémy topení a chlazení s dostatečnou kapacitou, dostačující výměnou vzduchu, optickými kabely, rychlovýtahy, podzemním parkovištěm a přístupem 24 hodin denně. Uživatelé jsou ochotni za tyto prostory platit nadprůměrný nájem, jelikož nabízejí vynikající podmínky pro práci a reprezentaci firmy.

Kancelářské prostory třídy B

Kancelářské prostory třídy B jsou o úroveň níže než třída A, ale stále zajišťují velmi dobrý standard vzhledem k lokaci, vybavení a službám. V této kategorii se často zařazují nemovitosti na předměstí nebo objekty nabízející menší prostory. Starší kanceláře třídy A, které již neodpovídají aktuálním technickým trendům, se také mohou dostat do této kategorie. Výhodou těchto kancelářských prostorů je nižší cena nájmu, což může být pro některé nájemce důležitý faktor.

Kancelářské prostory třídy C

Nejnižší kategorie kancelářských prostorů, třída C, se vyhledává nájemci, kteří upřednostňují nižší nájemné (často v podprůměrné výši z hlediska konkrétní oblasti) a smíří se s nižším standardem. Tyto budovy jsou obvykle 15 až 25 let staré a často nemají klimatizaci. Nacházejí se například v průmyslových částech měst.

Najdeme Vám vhodné prostory

Vyplňte prosím tento formulář a my se Vám ozveme s nabídkou prostor na míru.

  Vaše jméno (*)

  Váš telefon (*)

  Váš e-mail (*)

  Popište co požadujete, lokalitu, typ prostor apod.

  * povinná pole

  X
  Zadejte poptávku