Odborné B2B služby
Jsme specialisté na firemní potřeby z pohledu
pronájmu prostor a jejich dlouhodobého využití.
Najdeme optimální řešení a ušetříme Vaše náklady.
Zkušenosti a reference
Za více než 10 let jsme zrealizovali
přes stovky projektů a našli nové zázemí
mnoha korporacím i start-upům.
Komplexní servis
Zabýváme se nejen pronájmem, Vaši firmu také přestěhujeme, připravíme prostory na míru nebo Vám zařídíme kompletní vybavení prostor.

Klasifikace kancelářských prostor

Kancelářské prostory se dělí do tří kategorií podle jejich kvality, vybavení a služeb. Ty nejlépe vybavené a nejprestižnější označujeme jako třídu A, následuje kategorie B a nejnižší úroveň představuje kategorie C.

Kancelářské prostory třídy A

Třída A představuje nejvyšší standard kancelářských prostor. Tyto budovy jsou obvykle nové nebo nedávno zrekonstruované s moderním designem, špičkovým technickým vybavením a prvotřídními službami. Vybavení zahrnuje efektivní systémy topení, chlazení, vynikající výměnu vzduchu, vysokorychlostní internet a optické kabely, rychlovýtahy a bezpečnostní systémy. Třída A nabízí také prvky jako jsou podzemní parkoviště a přístup 24 hodin denně. Nacházejí se často ve vyhledávaných obchodních čtvrtích a jsou oblíbené u renomovaných firem a korporací.

Kancelářské prostory třídy B

Kanceláře třídy B poskytují dobrou kvalitu za rozumnější cenu. I když nejsou tak moderní jako třída A, stále nabízejí solidní standard pro většinu nájemců. Často se jedná o starší budovy, které byly rekonstruovány nebo dobře udržovány. Místo toho, aby se nacházely v primárních obchodních oblastech, bývají často situovány na předměstích nebo v méně centrálních lokalitách. Tato kategorie je vhodná pro firmy s menšími požadavky na prestiž a umístění.

Kancelářské prostory třídy C

Třída C představuje nejnižší úroveň kancelářských prostor a často zahrnuje starší budovy, které potřebují renovaci nebo modernizaci. Tyto prostory mají nižší nájemné, což je atraktivní pro malé podniky nebo start-upy s omezeným rozpočtem. Místo toho, aby se nacházely v atraktivních obchodních lokalitách, jsou často umístěny v průmyslových oblastech nebo méně žádaných částech města. Budovy nemusí mít moderní vybavení, jako je klimatizace nebo moderní bezpečnostní systémy. Každá kategorie má své specifické charakteristiky a je vhodná pro různé typy podnikání na základě jejich individuálních potřeb a rozpočtů.

Najdeme Vám vhodné prostory

Vyplňte prosím tento formulář a my se Vám ozveme s nabídkou prostor na míru.

  Vaše jméno (*)

  Váš telefon (*)

  Váš e-mail (*)

  Popište co požadujete, lokalitu, typ prostor apod.

  * povinná pole

  X
  Zadejte poptávku