Odborné B2B služby
Jsme specialisté na firemní potřeby z pohledu
pronájmu prostor a jejich dlouhodobého využití.
Najdeme optimální řešení a ušetříme Vaše náklady.
Zkušenosti a reference
Za více než 10 let jsme zrealizovali
přes stovky projektů a našli nové zázemí
mnoha korporacím i start-upům.
Komplexní servis
Zabýváme se nejen pronájmem, Vaši firmu také přestěhujeme, připravíme prostory na míru nebo Vám zařídíme kompletní vybavení prostor.

Administrativní komplex AFI Vokovice zkolaudován

Výstavba administrativního komplexu AFI Vokovice na Evropské třídě v Praze 6 byla dokončena. Dvě energeticky úsporné budovy s precertifikací LEED Platinum a celkovou pronajímatelnou plochou 16 700 čtverečních metrů (včetně podzemních archívů) navrhlo studio DAM architekti. Celková investice dosáhla 700 milionů korun.

AFI-Vokovice2

„Aktuální obsazenost AFI Vokovice je 80 %. Pozici majoritního nájemce drží společnost Eyelevel, která si pronajala téměř 6000 m2. Mezi dalšími jmény jsou společnosti EUC, Canadian Medical nebo Stibo Media. V současnosti vedeme jednání s dalšími zájemci a zároveň realizujeme konkrétní fit-out řešení tak, abychom byli připraveni na stěhování prvních nájemců na konci září,“ říká manažerka AFI Europe Czech Republic Kateřina Holická.

AFI Vokovice tvoří jedna šestipodlažní a druhá osmipodlažní budova se společným podzemním parkovištěm s kapacitou 285 stání. Obě budovy se vyznačují výraznou fasádou, která je odlišuje od okolní zástavby. Nižší, ale naopak prostorově výraznější budově A dominuje šedý geometrický obklad ze sklocementových tvarovek. Vyšší budova B na první pohled zaujme zlatavými pilastry, které jí dodávají nezaměnitelný charakter.

Záměrem architektů bylo vytvořit nejen působivou stavbu, ale také městský veřejný prostor. Proto je nádvoří, které se rozprostírá směrem k Evropské třídě, otevřené pro veřejnost a zahrnuje množství zelených ploch s vodními prvky. Součástí objektu jsou také ozeleněné střechy s relaxačními zónami, kompletní zázemí pro cyklisty a široká nabídka služeb. Nechybí například restaurace, kavárna či lékárna.

Najdeme Vám vhodné prostory

Vyplňte prosím tento formulář a my se Vám ozveme s nabídkou prostor na míru.

  Vaše jméno (*)

  Váš telefon (*)

  Váš e-mail (*)

  Popište co požadujete, lokalitu, typ prostor apod.

  * povinná pole

  X
  Zadejte poptávku