Odborné B2B služby
Jsme specialisté na firemní potřeby z pohledu
pronájmu prostor a jejich dlouhodobého využití.
Najdeme optimální řešení a ušetříme Vaše náklady.
Zkušenosti a reference
Za více než 10 let jsme zrealizovali
přes stovky projektů a našli nové zázemí
mnoha korporacím i start-upům.
Komplexní servis
Zabýváme se nejen pronájmem, Vaši firmu také přestěhujeme, připravíme prostory na míru nebo Vám zařídíme kompletní vybavení prostor.

Kancelářský komplex The Park nabízí atraktivní kanceláře k pronájmu

Kancelářský komplex The Park je moderní a přístupný komplex, který se nachází v jižní části Prahy. Jeho skvělá poloha poblíž nákupního centra Chodov a stanice metra Chodov (trasa C) jej činí výhodným pro firmy a zaměstnance, kteří chtějí snadný přístup do centra města a zároveň preferují klidnější pracovní prostředí.

Jedním z hlavních přínosů kancelářského komplexu The Park je jeho flexibilita. S celkovou plochou 120 000 m2 a 12 budovami nabízí širokou škálu kancelářských prostor, od menších až po velké, pro různé typy firem a podnikatelů. K dispozici jsou také sklady a dostatek podzemních parkovacích míst, což usnadňuje parkování a zajišťuje bezpečnost automobilů zaměstnanců.

The Park je domovem pro mnoho mezinárodních společností. Tyto společnosti ocenily moderní vybavení a vynikající zázemí komplexu, které přispívá ke zvýšení efektivity a produktivity jejich zaměstnanců.

Kromě praktické polohy a flexibilních prostor nabízí kancelářský komplex The Park také mnoho dalších výhod. Mezi nimi je kantýna s nabídkou jídel z celého světa, kavárna pro ranní kávu a terasy s krásným výhledem na Prahu. Sportovci se mohou těšit na moderní fitness centrum a fotbalové hřiště.

Celkově lze říci, že kancelářský komplex The Park je výbornou volbou pro firmy, které hledají moderní a přístupné kancelářské prostory v tichém a klidném prostředí, ale zároveň s rychlým přístupem do centra města a dobrými spojeními na dálnice a letiště.

Najdeme Vám vhodné prostory

Vyplňte prosím tento formulář a my se Vám ozveme s nabídkou prostor na míru.

  Vaše jméno (*)

  Váš telefon (*)

  Váš e-mail (*)

  Popište co požadujete, lokalitu, typ prostor apod.

  * povinná pole

  X
  Zadejte poptávku