Odborné B2B služby
Jsme specialisté na firemní potřeby z pohledu
pronájmu prostor a jejich dlouhodobého využití.
Najdeme optimální řešení a ušetříme Vaše náklady.
Zkušenosti a reference
Za více než 10 let jsme zrealizovali
přes stovky projektů a našli nové zázemí
mnoha korporacím i start-upům.
Komplexní servis
Zabýváme se nejen pronájmem, Vaši firmu také přestěhujeme, připravíme prostory na míru nebo Vám zařídíme kompletní vybavení prostor.

Port 7 byl úspěšně kolaudován, první nájemci se již nastěhovali

Společnost Skanska dokončila projekt Port7 a obdržela kolaudační souhlas. V současnosti se do tří dokončených kancelářských budov stěhují první nájemci. Projekt nabízí 35 800 čtverečních metrů prémiových kancelářských a obchodních prostor, z nichž je 50 procent pronajato. Společnost Skanska se nyní zaměřuje na dokončení téměř dvouhektarového veřejného parku a nového nábřeží, které se brzy stanou novým centrem dění pražských Holešovic. Pro zlepšení dostupnosti vybudovala Skanska prodloužení železničního podchodu, který projekt propojuje se stanicí Nádraží Holešovice.

Mezi prvními nájemci jsou společnosti Oční centrum Praha a Manta Tools, které se již nastěhovaly do budov Edinbourgh a Dover a zahájily zde svůj provoz. Další nájemci, včetně pojišťovací a finanční skupiny Direct a provozovatele flexibilních kanceláří Scott.Weber, se chystají otevřít své nové prostory v následujících týdnech.

Jana Prokopová, ředitelka pronájmů a správy komerčních aktiv jednotky komerčního developmentu společnosti Skanska ve střední a východní Evropě, sdělila: „Těší nás, že můžeme na Port7 přivítat první nájemce. Vizí Skanska bylo vytvořit nové energické místo pro práci, sport a relaxaci, kde budou moci naši nájemci využívat vysoce kvalitní a zdravé pracovní prostředí a prostorné střešní terasy. Místní komunita zase bude moci trávit čas v novém parku s venkovním barem, volejbalovým hřištěm a řadou dalších služeb. Port7 je pro nové nájemce atraktivním místem a v současné době je z 50 procent pronajatý. Zároveň probíhají obchodní jednání s dalšími partnery.”

Maloobchodní prostory v Port7 jsou pronajaty z 90 procent. Retailoví nájemci jako restaurace Chuck & Frida s novým food hall konceptem vytvořeným speciálně pro Port7, fitness centrum Onegym nebo vinotéka OpenWine, připravují své podniky na otevření od podzimu 2023.

Najdeme Vám vhodné prostory

Vyplňte prosím tento formulář a my se Vám ozveme s nabídkou prostor na míru.

  Vaše jméno (*)

  Váš telefon (*)

  Váš e-mail (*)

  Popište co požadujete, lokalitu, typ prostor apod.

  * povinná pole

  X
  Zadejte poptávku