Odborné B2B služby
Jsme specialisté na firemní potřeby z pohledu
pronájmu prostor a jejich dlouhodobého využití.
Najdeme optimální řešení a ušetříme Vaše náklady.
Zkušenosti a reference
Za více než 10 let jsme zrealizovali
přes stovky projektů a našli nové zázemí
mnoha korporacím i start-upům.
Komplexní servis
Zabýváme se nejen pronájmem, Vaši firmu také přestěhujeme, připravíme prostory na míru nebo Vám zařídíme kompletní vybavení prostor.

Kancelářská budova Tokovo nabízí kanceláře k pronájmu

V Praze 7 se nachází moderní výšková budova Tokovo, která svojí výškou 17 pater dominuje okolní krajině. Budova byla původně postavena v 70. letech minulého století, avšak v roce 2004 prošla rozsáhlou rekonstrukcí a dnes nabízí svým nájemcům vysoce kvalitní kancelářské prostory třídy A.

Díky své poloze na břehu Vltavy a poblíž stanic metra C – Vltavská a metra B – Palmovka, se jedná o vynikající místo pro podnikání a kancelářskou činnost. Navíc budova nabízí krásné výhledy na Prahu a řeku Vltavu, a také vynikající viditelnost pro vaše podnikání.

Tokovo je vybavena moderními a praktickými vnitřními prostory a přitom zachovává svůj elegantní vzhled. K dispozici jsou skladové prostory v suterénu budovy a dostatek krytých i venkovních parkovacích míst, což zaručuje, že vaši zaměstnanci a návštěvníci budou mít snadný přístup k budově.

Kromě toho budova nabízí kantýnu, kavárnu, terasy a zázemí pro sportovce, což přispívá ke kvalitě a pohodlí vašeho pracovního prostředí. Díky všem těmto vynikajícím vlastnostem se Tokovo stává ideálním místem pro váš byznys.

Najdeme Vám vhodné prostory

Vyplňte prosím tento formulář a my se Vám ozveme s nabídkou prostor na míru.

  Vaše jméno (*)

  Váš telefon (*)

  Váš e-mail (*)

  Popište co požadujete, lokalitu, typ prostor apod.

  * povinná pole

  X
  Zadejte poptávku