Odborné B2B služby
Jsme specialisté na firemní potřeby z pohledu
pronájmu prostor a jejich dlouhodobého využití.
Najdeme optimální řešení a ušetříme Vaše náklady.
Zkušenosti a reference
Za více než 10 let jsme zrealizovali
přes stovky projektů a našli nové zázemí
mnoha korporacím i start-upům.
Komplexní servis
Zabýváme se nejen pronájmem, Vaši firmu také přestěhujeme, připravíme prostory na míru nebo Vám zařídíme kompletní vybavení prostor.

Kancelářský komplex Avenir Business Park v Praze projde revitalizací za 30 mil. Kč

Administrativní komplex Avenir Business Park v pražských Nových Butovicích letos bude pokračovat v revitalizaci, další investiční náklady dosáhnou téměř 20 milionů Kč. V minulém roce dosáhly více než 10 milionů a vstoupilo do něj 6 nových nájemců na celkové ploše 4900 m2. Zároveň v komplexu na celkové ploše 10 500 m2 prodloužily či rozšířily nájem velké renomované společnosti, mezi něž patří Porsche ČR či ČSOB.

avenir-business-park5

„Neobsazenost kanceláří v Praze je nyní na historickém minimu a pohybuje se okolo 5 %. Proto by se mohlo zdát, že administrativní komplexy o nájemce nemusí bojovat. Renomované české i mezinárodní společnosti však umístění sídla pečlivě zvažují. Kvalita budovy, vybavení a pracovního prostředí s obklopující infrastrukturou se stává důležitým nástrojem při akvizici nových zaměstnanců i při udržení stávajících,“ říká Lukáš Schirl, partner skupiny Mint Investments. Díky revitalizaci se podařilo přilákat nájemce, jakými jsou McDonald´s, Dermacol, ING Bank či Biomedica ČS.

Avenir Business Park je komplexem tří budov s celkovou pronajímatelnou plochou téměř 25 300 m2. Součástí komplexu je 550 parkovacích míst v podzemních garážích, díky blízké cyklostezce jsou více využívány kolárny se sprchami a šatnami, restaurace a zahrada, do níž a dalších společných prostor skupina v poslední době nejvíce investovala. „Revitalizace čeká na kantýnu i společné prostory v jednotlivých patrech. Pro jarní a letní sezónu plánujeme rozšířit nabídku stravování kulinářskými specialitami z food trucků,“ uvádí manažer Milan Korbelář.

Za výstavbou komplexu Avenir Business Park stála investorská, developerská a leasingová společnost IMMORENT ČR, která projekt dokončila v roce 2004. Skupina Mint Investments působí na trhu od roku 2002, v ČR a na Slovensku spravuje nemovitosti v hodnotě přesahující 650 milionů eur.

Najdeme Vám vhodné prostory

Vyplňte prosím tento formulář a my se Vám ozveme s nabídkou prostor na míru.

  Vaše jméno (*)

  Váš telefon (*)

  Váš e-mail (*)

  Popište co požadujete, lokalitu, typ prostor apod.

  * povinná pole

  X
  Zadejte poptávku