Odborné B2B služby
Jsme specialisté na firemní potřeby z pohledu
pronájmu prostor a jejich dlouhodobého využití.
Najdeme optimální řešení a ušetříme Vaše náklady.
Zkušenosti a reference
Za více než 10 let jsme zrealizovali
přes stovky projektů a našli nové zázemí
mnoha korporacím i start-upům.
Komplexní servis
Zabýváme se nejen pronájmem, Vaši firmu také přestěhujeme, připravíme prostory na míru nebo Vám zařídíme kompletní vybavení prostor.

Historická budova NR7 na náměstí Republiky v Praze projde rekonstrukcí

Historická budova na pražském náměstí Republiky 7 projde rekonstrukcí za 1 mld. Kč. Projekt NR7 ponechá stávající využití kombinující prostory pro obchody a služby s kancelářemi. Budova nabídne devět podlaží s přibližně 5600 čtverečními metry plochy, v posledním patře bude i terasa. Dokončení je naplánováno na rok 2024, celková investice přesáhne miliardu korun.

„Chceme historické budově vrátit původní vzhled a zrekonstruovat ji tak, aby reprezentovala jedno z nejvýznamnějších míst. S potenciálními nájemci jednáme, protože se nám ale podařilo získat povolení, nechceme čekat na podpis smluv a do rekonstrukce se pouštíme hned. Jedná se o jedinečnou nemovitost, můžeme si tak dovolit pustit se do projektu spekulativně,“ říká obchodní ředitel skupiny Crestyl Viktor Peška.

Budova NR7 je umístěna na rohu náměstí Republiky a ulice Králodvorská v sousedství obchodního domu Kotva. Postavena byla v roce 1905 v neoklasicistním stylu podle návrhu architekta Adolfa Foehra a Alfonse Wertmüllera (autor Státní opery) jako sídlo pojišťovny. V obchodní jednotce orientované do náměstí byla umístěna jedna z prvních prodejen Laurin & Klement. V roce 1945 byla budova přidělena Československé straně národně socialistické pro zřízení sídla. Budova nikdy generální rekonstrukcí neprošla a během let došlo k řadě negativních změn v objektu. Budou zachovány vzácné prvky stavby včetně točitého schodiště.

Najdeme Vám vhodné prostory

Vyplňte prosím tento formulář a my se Vám ozveme s nabídkou prostor na míru.

  Vaše jméno (*)

  Váš telefon (*)

  Váš e-mail (*)

  Popište co požadujete, lokalitu, typ prostor apod.

  * povinná pole

  X
  Zadejte poptávku