Odborné B2B služby
Jsme specialisté na firemní potřeby z pohledu
pronájmu prostor a jejich dlouhodobého využití.
Najdeme optimální řešení a ušetříme Vaše náklady.
Zkušenosti a reference
Za více než 10 let jsme zrealizovali
přes stovky projektů a našli nové zázemí
mnoha korporacím i start-upům.
Komplexní servis
Zabýváme se nejen pronájmem, Vaši firmu také přestěhujeme, připravíme prostory na míru nebo Vám zařídíme kompletní vybavení prostor.

V pražské Libni byl dokončen projekt Dock za 7,5 miliardy Kč

V pražské Libni byla dokončena po 15 letech rozsáhlá čtvrť Dock, která vyrostla kolem dvou slepých ramen Vltavy. Nyní byla zkolaudována poslední budova – kanceláře Dock In Five. Před rokem se otevřel hektarový park v areálu, rezidenční budovy byly dokončeny a byty prodány o rok dříve.

V právě dokončené poslední administrativní budově je pronajato 70 % plochy, ostatní kancelářské objekty jsou plně obsazeny nájemci. Celý projekt DOCK zahrnuje 120 000 m2 komerčních i rezidenčních ploch. Součástí kampusu jsou kromě bytů, kanceláří a parku i restaurace, kavárny, obchody a služby nebo jachtařský klub s marinou. Celkové náklady dosáhly 7,5 miliardy korun.

„Byla to naše největší investice na zanedbaném území, kde byly loděnice. Projekt je obklopen vodní plochou, jsou tu parky, cyklostezky, a přitom je to všude blízko,“ říká obchodní ředitel skupiny Crestyl Viktor Peška.

Komerční část Dock In měla pět fází. Kanceláře přilákaly množství významných firem jako Saint-Gobain, Dáme jídlo, BNP Paribas Cardif Pojišťovna, ASSA ABLOY, LEGO Trading, Publicis, Henkel nebo Hornbach. Poslední dokončená budova nabízí v 6 patrech 21,5 tisíce m2 pronajímatelné plochy kanceláří a obchodních prostor pro restaurace a služby. Rezidenční část představuje spojení domova v blízkosti centra města s atmosférou života u vody. Zahrnuje komplexy Dock Marina View, Dock River Watch a Dock Marina Boulevard, každý se skládá z několika nízkopodlažních domů s výhledem na vodní hladinu.

Najdeme Vám vhodné prostory

Vyplňte prosím tento formulář a my se Vám ozveme s nabídkou prostor na míru.

  Vaše jméno (*)

  Váš telefon (*)

  Váš e-mail (*)

  Popište co požadujete, lokalitu, typ prostor apod.

  * povinná pole

  X
  Zadejte poptávku