Odborné B2B služby
Jsme specialisté na firemní potřeby z pohledu
pronájmu prostor a jejich dlouhodobého využití.
Najdeme optimální řešení a ušetříme Vaše náklady.
Zkušenosti a reference
Za více než 10 let jsme zrealizovali
přes stovky projektů a našli nové zázemí
mnoha korporacím i start-upům.
Komplexní servis
Zabýváme se nejen pronájmem, Vaši firmu také přestěhujeme, připravíme prostory na míru nebo Vám zařídíme kompletní vybavení prostor.

Budova Visionary v Praze 7 Holešovicích nabídne exkluzivní kanceláře pro nové nájemce

Připravte se na revoluci v pracovním prostředí, protože v příštím roce se vám otevírají dveře k moderním kancelářím ve Visionary, impozantní budově nacházející se v samém srdci pražských Holešovic. Visionary není jen budovou; je to výrazem moderní architektonické excelence a inovací, která vám nabídne pracovní prostředí odpovídající nejnovějším trendům.

Špičková architektura a kvalita

S prosklenou fasádou se Visionary nejen propojuje s okolím, ale také využívá maximálně přirozeného denního světla, což z ní činí přední příklad moderní výstavby. S půdorysem ve tvaru písmene H a sedmi nadzemními podlažími nabízí budova celkovou plochu 22 400 m2 a disponuje 214 parkovacími místy ve 3 podzemních podlažích. Důmyslný parkovací systém a šest vysokorychlostních výtahů zajišťují pohodlný přístup pro všechny zaměstnance.

Zelený průvodce: Certifikát LEED Platinum

Visionary získala prestižní certifikát LEED Platinum, což svědčí o nejvyšší energetické účinnosti budovy. S ohledem na životní prostředí je budova vybavena moderními technologiemi, které minimalizují její dopad na planetu.

Inovativní pracovní prostředí

Visionary není jen místem pro práci, ale i pro zábavu a relaxaci. Stala se první kancelářskou budovou v České republice, která disponuje běžeckou dráhou na střeše a sportovním hřištěm. Pro společenská setkání a pracovní obědy je k dispozici restaurace s kavárnou. A když budete potřebovat odpočinek, využijte terasy s dechberoucím výhledem na Botanickou zahradu.

Visionary není jen pracoviště, je to revoluce v tom, jak vnímáme moderní kanceláře. Buďte připraveni na nový standard pracovního prostředí, který přináší Visionary na pražský trh. Seznamte se s budoucností práce v moderním stylu ve Visionary.

Najdeme Vám vhodné prostory

Vyplňte prosím tento formulář a my se Vám ozveme s nabídkou prostor na míru.

  Vaše jméno (*)

  Váš telefon (*)

  Váš e-mail (*)

  Popište co požadujete, lokalitu, typ prostor apod.

  * povinná pole

  X
  Zadejte poptávku