Odborné B2B služby
Jsme specialisté na firemní potřeby z pohledu
pronájmu prostor a jejich dlouhodobého využití.
Najdeme optimální řešení a ušetříme Vaše náklady.
Zkušenosti a reference
Za více než 10 let jsme zrealizovali
přes stovky projektů a našli nové zázemí
mnoha korporacím i start-upům.
Komplexní servis
Zabýváme se nejen pronájmem, Vaši firmu také přestěhujeme, připravíme prostory na míru nebo Vám zařídíme kompletní vybavení prostor.

GIC koupila P3 za 2,4 miliardy euro od TPG Real Estate a Ivanhoé Cambridge

Společnost P3 Logistic Parks, vlastník, developer a správce průmyslových nemovitostí s celoevropskou působností oznámil, že Singapurský státní investiční fond GIC podepsal dohodu o koupi společnosti P3 od dosavadního majitele TPG Real Estate a jeho partnera Ivanhoé Cambridge. Svou hodnotou 2,4 miliardy euro (téměř 65 miliard korun) se tento obchod stal největší letošní událostí na evropském realitním trhu. K dokončení transakce, která podléhá schválení regulačních orgánů, by mělo dojít do konce roku 2016.

sklady-p3

TPG Real Estate a Ivanhoé Cambridge koupily společnost P3 v roce 2013. Za tu dobu P3 vyrostla do jedné z největších evropských plně integrovaných logistických a developerských platforem s portfoliem 3,3 milionů m2 skladových a průmyslových prostor. Během posledních tří let P3 uskutečnila řadu akvizic na klíčových evropských trzích, čímž vice než zdvojnásobila své portfolio, které nyní zahrnuje 163 moderních skladů v 62 parcích v devíti zemích. Díky tomu ztrojnásobila počet svých zákazníků, což dokazuje silnou a stále rostoucí poptávku po prémiových logistických a průmyslových prostorách.

P3 nedávno uzavřela dohodu o dlouhodobém refinancování svých aktivit v hodnotě 1,4 miliard euro se skupinou mezinárodních finančních institucí. Získala tak potřebnou flexibilitu k dalšímu růstu.
Díky podpoře nového majitele a vlastnictví pozemků určených pro další výstavbu skladových prostor o rozloze větší než 1,4 milionu m2 má P3 dobrou výchozí pozici pro další růst. Aktuálně má ve výstavbě 11 nových projektů. Do konce roku P3 dokončí výstavbu o celkové rozloze 300 000 m2.

Najdeme Vám vhodné prostory

Vyplňte prosím tento formulář a my se Vám ozveme s nabídkou prostor na míru.

  Vaše jméno (*)

  Váš telefon (*)

  Váš e-mail (*)

  Popište co požadujete, lokalitu, typ prostor apod.

  * povinná pole

  X
  Zadejte poptávku