Odborné B2B služby
Jsme specialisté na firemní potřeby z pohledu
pronájmu prostor a jejich dlouhodobého využití.
Najdeme optimální řešení a ušetříme Vaše náklady.
Zkušenosti a reference
Za více než 10 let jsme zrealizovali
přes stovky projektů a našli nové zázemí
mnoha korporacím i start-upům.
Komplexní servis
Zabýváme se nejen pronájmem, Vaši firmu také přestěhujeme, připravíme prostory na míru nebo Vám zařídíme kompletní vybavení prostor.

Administrativní budova Roztyly Plaza nabídne 23 tisíc m2

Výstavba nové administrativní budovy Roztyly Plaza o celkové ploše 23 000 čtverečních metrů byla zahájena u stanice metra v Praze 11. Nabídne kromě kancelářských ploch v sedmi nadzemních podlažích také 1500 m2 obchodních prostor v přízemí. Do budoucna se počítá se supermarketem, veřejnou kantýnou a dalšími službami. Součástí objektu budou také podzemní garáže s 330 parkovacími stáními pro nájemce a dalšími 100 místy parkoviště P+R.

Roztyly Plaza

„Kromě kanceláří kategorie A budou mít nájemci budovy k dispozici vnitřní atrium s odpočinkovými zónami, vodními prvky a pobytovou střešní terasu osázenou zelení,“ říká vedoucí obchodního oddělení koncernu Passerinvest Lenka Preslová.

V blízkosti objektu Roztyly Plaza se také nachází park Nové Roztyly, kde je k dispozici workoutové hřiště, venkovní fitness, parkourové hřiště či několik běžeckých a cyklistických tras. Jsou zde instalovány koše pro hru discgolf a v letních měsících se v parku pořádá řada akcí pro veřejnost včetně sportovních lekcí zdarma.

Najdeme Vám vhodné prostory

Vyplňte prosím tento formulář a my se Vám ozveme s nabídkou prostor na míru.

  Vaše jméno (*)

  Váš telefon (*)

  Váš e-mail (*)

  Popište co požadujete, lokalitu, typ prostor apod.

  * povinná pole

  X
  Zadejte poptávku