Odborné B2B služby
Jsme specialisté na firemní potřeby z pohledu
pronájmu prostor a jejich dlouhodobého využití.
Najdeme optimální řešení a ušetříme Vaše náklady.
Zkušenosti a reference
Za více než 10 let jsme zrealizovali
přes stovky projektů a našli nové zázemí
mnoha korporacím i start-upům.
Komplexní servis
Zabýváme se nejen pronájmem, Vaši firmu také přestěhujeme, připravíme prostory na míru nebo Vám zařídíme kompletní vybavení prostor.

Administrativní budova Roztyly Plaza bude dokončena začátkem roku 2024

Nová administrativní budova Roztyly Plaza, která vzniká v Praze 11 u stanice metra, přešla do závěrečné fáze výstavby. Sedmipatrová budova po dokončení na začátku příštího roku rozšíří trh o 21 700 čtverečních metrů kanceláří poslední generace, z nichž je téměř polovina již pronajata a 1600 m2 obchodních jednotek v přízemí s plánovaným využitím pro potraviny, lékárnu, či drogerii a kantýnu.

Nyní probíhají práce na dokončení vnějšího opláštění a na rozsáhlém zasklení světlíku, který zajistí prosvětlení vnitřního atria denním světlem. Uvnitř budovy probíhají instalace technologického vybavení. V okolí objektu byly upraveny chodníky, instalovány systémy na záchyt dešťové vody a byl vyměněn stávající asfalt za nízkohlučný. Počítá se také s novými autobusovými zastávkami, nebo například osázením střešní terasy zelení. Za architektonickým ztvárněním budovy stojí studio Aulík Fišer architekti, investorem celého projektu je Koncern Passerinvest.

Stavba Roztyly Plaza již v květnu dosáhla nejvyššího bodu, kdy byla dokončena monolitická konstrukce. V rámci střešní pobytové terasy, kterou budou moci nájemci využívat k neformálnímu pracovnímu setkávání, nyní vznikají relaxační zóny a prostory pro budoucí výsadbu zeleně. Pro maximální komfort pobytu na terase bude vybavena i zázemím pro přípravu občerstvení, grilem, ale i samostatnou toaletou. Velkoryse je přistupováno také k celému okolí objektu, kde probíhá realizace nových povrchů chodníků a příprava pro instalaci nových zastávkových přístřešků. Instalována bude také objemná akumulační nádrž a trubní retence pro záchyt dešťové vody pro její následné využití k zavlažování okolní zeleně.

„Máme radost, že se nám daří budovat kancelářské projekty, které se nesoustředí jen na pouhé vytvoření efektivních pracovních míst, ale i na příjemný uživatelský zážitek jak uvnitř budovy, tak v jejím okolí. I v Roztylech proto počítáme s rozvojem občanské vybavenosti v budově a kultivací celého okolí, které proměňujeme v příjemné místo pro relaxaci a zdravý životní styl, a to nejen pro zaměstnance budov, ale všechny uživatele lokality,“ uvádí ředitel rozvoje obchodu Passerinvest Group Eduard Forejt.

Budova Roztyly Plaza nabízí podzemní parkovací stání pro 330 vozidel, včetně přípravy pro nabíjecí stanice pro elektromobilitu a 100 stání P+R. Zaměstnanci mohou využívat kolárny pro cyklisty, protože Roztyly Plaza leží na hlavní pražské – pravobřežní cyklostezce spojující celou Prahu.

Najdeme Vám vhodné prostory

Vyplňte prosím tento formulář a my se Vám ozveme s nabídkou prostor na míru.

  Vaše jméno (*)

  Váš telefon (*)

  Váš e-mail (*)

  Popište co požadujete, lokalitu, typ prostor apod.

  * povinná pole

  X
  Zadejte poptávku