Odborné B2B služby
Jsme specialisté na firemní potřeby z pohledu
pronájmu prostor a jejich dlouhodobého využití.
Najdeme optimální řešení a ušetříme Vaše náklady.
Zkušenosti a reference
Za více než 10 let jsme zrealizovali
přes stovky projektů a našli nové zázemí
mnoha korporacím i start-upům.
Komplexní servis
Zabýváme se nejen pronájmem, Vaši firmu také přestěhujeme, připravíme prostory na míru nebo Vám zařídíme kompletní vybavení prostor.

V pražském Karlíně vyroste kancelářská budova Red Court

Nová administrativní budova Red Court doplní kancelářské objekty areálu Rustonka a novostavbu centrály J&T Banky. Bude pátou budovou komplexu, který se nachází na pozemcích bývalých Pražských strojíren v Praze 8 – Karlíně. Stavba bude zahájena v červenci 2021 a dokončena by měla být do konce roku 2022. Novostavba usiluje o udělení certifikátu LEED Gold, v březnu 2019 již získala příslušný pre-certifikát.

Koncept kancelářské budovy je inspirovaný průmyslovým původem lokality a pod jejím návrhem je podepsáno pražské renomované studio CMC Architects. Architektonická a projekční společnost Obermeyer Helika tak navázala na působení při stavbě administrativních budov Rustonka 1C a 2. Nyní v pozici generálního projektanta zajišťuje dokumentaci pro stavební povolení a pro provedení stavby Red Court. V průběhu realizace stavby bude zajišťovat také funkci autorského dozoru. “Působíme v této lokalitě od roku 2016 a jsme rádi, že máme příležitost podílet se na jejím dalším rozvoji. V červnu 2021 budova získala stavební povolení a my pracujeme na dokumentaci pro provedení stavby pro generálního dodavatele Geosan Group,“ uvádí hlavní inženýr projektu společnosti Obermeyer Helika Josef Knížek.

Administrativní budova Red Court bude umístěna na pozemku vymezeném ulicemi U Rustonky, Voctářova a Švábky. Stavba bude mít čtvercový půdorys se třemi podzemními a osmi nadzemními podlažími. Hlavní vstup do budovy je kompozičně umístěn naproti průhledům z areálu Rustonka. Red Court je pojat jako solitérní stavba. Barevné řešení fasád koresponduje s okolními budovami a je navrženo v cihlových odstínech.

Dispoziční řešení budovy charakterizuje vysoká míra flexibility, aby byla uspokojena co nejširší škála požadavků budoucích nájemců na půdorysná uspořádání. Provozy kancelářské budovy, retailu a služeb budou odděleny, jejich fungování bude dispozičně nezávislé. V přízemí bude situováno vstupní lobby s recepcí a nájemní jednotky se samostatným vstupem z parteru. Parkovací stání, sklady a technologické zázemí objektu budou umístěny v podzemních podlažích. Součástí projektu je i pobytová terasa v 9. patře.

Najdeme Vám vhodné prostory

Vyplňte prosím tento formulář a my se Vám ozveme s nabídkou prostor na míru.

  Vaše jméno (*)

  Váš telefon (*)

  Váš e-mail (*)

  Popište co požadujete, lokalitu, typ prostor apod.

  * povinná pole

  X
  Zadejte poptávku